Jump to content

Листа игнорисаних

Оцени ову тему

Andre Williams

Препоручена порука

Ehh...možda nije baš hrišćanski, ali smiruje živce :) Od kako stavih mislim dvojicu na listicu, mnogo mi je prijatnije...rekoh...nije baš hrišćanski, ali kad se nekulturni i bahati sagovornici ne žele i ne mogu da smire, onda je jedini lek da sebe sprečiš da ti do mozga dolazi nečija mentalna nečistoća - ignore.

U stvari...I Isus reče, ako vas ne prime u jednom gradu idite u drugi :) Moglo bi da se nategne i na ovu opciju :)

Подели на овим сајтовима

• 1 year later...

Није лоша та "игнор" листа, може да донесе смирење, ако нас баш неко узнемирава, или ако админ-модови имају другачији критеријум, па допуштају нешто што се нама и не свиђа.. 

Значи неки ултра-гига-мега ревнитељ могао би по "дифолту" да стави у листу све оне који одударају од критеријума ревнитељског... све атеисте, муслимане, новотарце...

Неки атеиста би могао опет да стави све сем својих истомишљеника у "игнор" листу... али јасно је да ће тиме да се обесмисли сваки разговор. 

Има опет тако самољубивих хришћана попут мене, који су све друге ставили у игнор листу и читају само своје поруке, што и није тако лоше за его. Једино је фрка јер админ-мод екипа не може да се стави у ту листу, па  се виде и њихове поруке. 

Има опет проблема када вас неко само повремено нервира. Рецимо неки од дежурних теолога смори с времена на време, али у принципу има и доста тога доброг. Ако га ставиш на игнор, пропустићеш нешто на шта ће да те ради. Ако исто неког дежурног пљувача ставиш на игнор, пропустићеш и неку добру фору, коју овај одвали с времена на време. 

Ко је вама у игнор листи?

Ајде не стидите се... чему уопште и та игнор листа, ако тај ко је у њој не зна да се налази тамо, па мисли још како је добар са вама. 

:);)

Подели на овим сајтовима

...искрено да ти кажем ја немам никог у игнор листи.....али можда не би било лоше.....сад си ме подсетио.....

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...