Jump to content
Јаков.

Mučenica ali ima utehu. Hvala Bogu.

Rate this topic

Recommended Posts

to sto se ona kocoperi po kuci sa nekakvom narukvicom ,za to je kriv sud ,a ne ona

za koju godinu ,ako Bog da, saznacemo i tu istinu

stvarno ne pratim njen lik i delo ,ali se secam da je i bila u zatvoru

drzava je ta koja odlucije ko ce kako da sluzi svoju kaznu ,a novine su cudo ,sve ce da urade samo da imaju bolju prodaju

u svakom slucaju ,zivi mi bili pa videli

jer nista nije tajno sto nece biti javno

Nije samo drzava, nego i ona - ko se kaje sam sebe osudjuje...

Не могу да верујем да сте оно " мученица" у наслову теме озбиљно схватили,обзиром да је постављач теме ( Л.Сића),неко ко је већ дуго на форуму и који воли на овакав начин да се шали.Па ко нормалан би помислио да је Цеца у буквалном смислу некаква "савремена" мученица? Ако је починила кривично дело,плаћа,како јој је држава одредила ( иако сам ја лично за то да се оваква кривична дела издржавају у затвору ),а покајање је свима доступно,па и њој.А ове фотографије са свештеником није снимила она да би се рекламирала у "свом покајању",већ новинари који живе од тога.И није ми јасно одкуд се сад Дино Мерлин упетљао овде у теми?

Kad je zezanje, tema se stavi u razbibrigu... ako je postavljac `teo da se zeza, a nije ispostovao redosled u tome, za takve neslane sale se na mnogim forumima odma` dobije ban...

4chsmu1

A da li to vrli hristijani pričaju o Ceci bivšoj kriminalki?

A koji je ono čovek jedan od utemeljivača Crkve? Nije li Sveti Pavle? Beše li on progonitelj tih istih hrišćana, i ne samo progonitelj.

Gde su tu drugi "grešnici" koji se proslaviše u Bogu?

Ali hvala Bogu pa nečija religioznost ne zavisi od osude drugih, nego od Svetog Duha i lične samospoznaje.

Podržavam Cecu da istraje u praktikovanju pravoslavlja. BIće joj mnogo teže, jer će nailaziti na mnoge prepreke, i to izgleda pre svega od one "braće i sestara" što su u Hristu.

U početku su i gospodari i robovi bili hrišćani..

Sio mi ga Djura...

Ti bi pre svega trebalo da povedes racuna i razmislis pre nego postavis ovakvu temu i odvalis nesto ovako socno.

Also, Pavle NIJE bio probisvet i mafijas, nego u pogresnom smeru revnitelj vere, izmedju toga i onoga je vasionski ambis.

Prema tome, vise nego gnusno i degutantno je porediti ga sa cecom...

A koji je ono čovek jedan od utemeljivača Crkve? Nije li Sveti Pavle? Beše li on progonitelj tih istih hrišćana, i ne samo progonitelj.

Gde su tu drugi "grešnici" koji se proslaviše u Bogu?

Не рече ли неко да ће да је прогласе за мученицу, ето сад испаде да и Цеца страда Христа ради.

Ceki je izgleda jos ranije imala pretenzije ka religiji te se cak i u pesmama bavila raznim teoloskim pitanjima, sta je to, ko je to, zbog cega itd,itd ... pa nije ni slucajno sto se sada, kada ima vremena posvetila malo dubljem izucavanju :lol: , neka joj je na spasenje !

http://www.youtube.com/watch?v=FrTZS9c-s4c

Можда се Цеца јевтино извукла, то није ни битно, радили су други много горе ствари од ње па су прошли без казне. Можда се и покајала и променила, то би било лепо, али опет, то је њена лична ствар. Оно што мени смета је да још постоји Цеца као институција, као модел жене која је успела у животу, као узор понашања и начина живота младима. Мислим да то ни робија не би променила.

facenew22222222

Ceki je izgleda jos ranije imala pretenzije ka religiji te se cak i u pesmama bavila raznim teoloskim pitanjima

joooj joooj joooj

A jes bre, to se posebno vidi kako se religiozno oblacila uz te njene "pesme"... grin.gif

joooj joooj joooj

A jes bre, to se posebno vidi kako se religiozno oblacila uz te njene "pesme"... grin.gif

Е, Оби, кад си у душевним растројствима и у узвишеним мислима, у обраћању Богу, не обраћаш пажњу на то како ниси обучен...

I sada buduci da ti ne vidis razliku, ja bih trebalo da je nacrtam? Lepo rekoh, Merlinova izjava je iz ratnih vremena. A ratna vremena su puna zle tenzije i neodmerenih izjava. Ali samo u glavama mentalno obolelih ratna vremena traju i kad rata nema, pa mi ovo Merlinovo ponasanje ne izgleda nit nemoralno nit nenormalno.

Виђи овако Путниче. Нека буде да сам ја ментално заостао и да ратна времена код мене још трају. Узећеш ми то као олакшавајућу околност. Стварно немам намјеру, а ни живаца, да се расправљам око Дина Мерлина. Ја сам ти рекао да ми је нелогично твоје резоновање, а то си и овдје показао. Да ти не цитирам сад изјаву из "ДАН"-а, дневне новине, имаш је на теми о њему. То је било 2001. Значи, 6 година после завршетка рата. Зар то није континуитет? Зар није и он онда од оних код којих "ратна времена још увјек трају"? Неће свијет да пропадне, ако он дође да пјева. Чак сам за то да дође да пјева, кад је успио да прода 11 хиљада карата за три сата!

Што се тиче Мерлина, он је радио и причао оно за шта је мислио да је исправно. Ипак је он муслиман

- бранио је своје. Ја ти кажем да мени смета да може да дође, после свега што је рекао о нама, да пјева код нас, а није се ниједном извинио. Знам и да би, кад би се извинио, могла да буде прича да је то урадио само због концерта и што-шта друго, али он се није потрудио ни толико. Да будем прецизнији, не смета ми толико чињеница да ће он да дође, смета ми што су људи трчећи пошли да купе карте за његов концерт. Али, тако је како је. Дакле, нека пјева, срећно му било! Ја сам против искључиво из разлога које сам навео и то је само моје лично мишљење. Тачка!

Знам да сам скренуо са теме, али ово је некако индиректно повезано.

Можда се Цеца јевтино извукла, то није ни битно, радили су други много горе ствари од ње па су прошли без казне. Можда се и покајала и променила, то би било лепо, али опет, то је њена лична ствар. Оно што мени смета је да још постоји Цеца као институција, као модел жене која је успела у животу, као узор понашања и начина живота младима. Мислим да то ни робија не би променила.

тај свештеник ради свету дужност што је у тамници посећује и пружа једну светлоносну перспективу 0707_read

друго је што је ова држава корумпирана, шупља и што је није потерала да одслужи своје тамо где треба и пронашла где су паре.