Jump to content
Јаков.

Mučenica ali ima utehu. Hvala Bogu.

Rate this topic

Recommended Posts

Мени је Цеца синоним за све најгоре што се дешавало у Србији.

Од тих раних 90-тих кад је почела арканизација Србије,и њен стрмоглави пад у сваком смислу,привредном,економском,моралном,Цеца и њој слични ,су доживели своју екстазу и били предводници тадашњих "културних" збивања,и главни адути тадашње власти,за заглупљивање народних маса,по систему хлеба и игара...

Ок,можда је дошла до момента покајања,али ја у овом тренутку заиста немам ту снагу да се саосећам са овом "мученицом".

Зосима је управу ! Лично сам познавао момке којих више нема међу нама , нажалост . Познате су чувене сачекуше из 90-их и почетка 2000-их . Лично сам присуствовао разговору између једног момка који није са нама и дотичне " мученице " како се сада крсти највећа мафијашица скраја 90-их и почетка 2000-их , када је рекла , цитирам : " Вући ће вам се црева по улицама Београда ! " То се нажалост и десило . Неправдам никога али ....... о покојницима све најбоље . Мислим да је превелика брука за ову Србију која је дозволила таквој особи овакво издржавања казне за све злочине и злодела које је и сама кумовала .На основу тога може свако да побије људе и опљачка банку покупи пар милиона евра и на крају се договори са државом да врати половину лове и одслужи кућни притвор од годину или две дана и дивота једна ..

Зосима је управу ! Лично сам познавао момке којих више нема међу нама , нажалост . Познате су чувене сачекуше из 90-их и почетка 2000-их . Лично сам присуствовао разговору између једног момка који није са нама и дотичне " мученице " како се сада крсти највећа мафијашица скраја 90-их и почетка 2000-их , када је рекла , цитирам : " Вући ће вам се црева по улицама Београда ! " То се нажалост и десило . Неправдам никога али ....... о покојницима све најбоље . Мислим да је превелика брука за ову Србију која је дозволила таквој особи овакво издржавања казне за све злочине и злодела које је и сама кумовала .На основу тога може свако да побије људе и опљачка банку покупи пар милиона евра и на крају се договори са државом да врати половину лове и одслужи кућни притвор од годину или две дана и дивота једна ..

Brate Jaso, vazno je da ona sad dovodi popa i psihijatra, nema veze sta je uradila do sad, valjda su pop i psihijatar dosta da se to okaje... :rolleyes:

Ah, da smo iole normalno drustvo, znaci iole normalno, ne mora skroz - robijala bi ona dozivotnu bez ikakve sanse na pomilovanje... i to u nekom bajboku de se pacovi setaju po celijama svaki dan i ruchkaju sa robijasima iz iste cinije...

Жена је наследила крим империју покојног мужа, и шта сад... Ко зна како би се ко од нас поставио да је у таквој ситуацији. из послова у којима су људи губили животе се извукла, а сад што није плаћала порез или је гледала да негдје насуче државу или појединца то је већ нешто друго што и није тако ријетко међу нашим људима. Српска посла. Не треба душебрижничити. Мислим да се оде јавља проблем "ситне" већине са "крупним" појединцом... Колико је само нас који њој нешто пребацујемо а не вратимо кусур касирци кад се пређе, или држимо радника непријављеног, крадемо државу, дакле радимо исти посао, само кажем овде је проблем малих риба са једном великом.

Ona nije neko obican, nego je javna licnost, i kao takva ima visestruko vecu odgovornost od nekih anonimaca.

A ako bi bilo i pola tacnog od ovog sto jasa kaze gore - zasluzila je isto sto i svaki drugi mafijas...

" Вући ће вам се црева по улицама Београда ! " То се нажалост и десило . Неправдам никога али ....... о покојницима све најбоље ...

Takva izjava je verovatno izvucena iz konteksta i odnosila se na one koji su joj ubili muza ...

To mi i nije tako strasno kao kada izdas CD i na njemu napises "zabranjeno sa srbe i pse" (dino merilin) a onda mu ides na koncerte, kazes da je super lik i muzika ( citaj bosanski sund ) mu je super pa cak i ovde na forumu mu zastuas interese, pokreces temu ...

A na dozivotnu robiju bi moglo da se preseli pola Srbije, ona bar placa danak, kako-tako, dok ostali mogu da uzivaju u miru u blaogodatima kradje, a ima ih uuuuuuuu .....

Taso, i taj merlin i svi ostali njemu slicni nisu i ne mogu da budu opravdanje ovakvima kao sto je ceca.

I jedni i drugi i treci, sve je to olos i sljam koji - da je reda i zakona - ne bi pisnuo, nego bi bio na mestu koje sam opisao gore...

Ah, da smo iole normalno drustvo, znaci iole normalno, ne mora skroz - robijala bi ona dozivotnu bez ikakve sanse na pomilovanje... i to u nekom bajboku de se pacovi setaju po celijama svaki dan i ruchkaju sa robijasima iz iste cinije...

Zabranjeno za pse i srbe

Иста ствар је приписивана Нирвани, Гуано Ејпсима, Еминему и многим другим извођачима, али ни једно званично издање није то имало.

Наводно је неко пиратско издање Нирване у Хрватској имало тај натпис. Колико сам видео на нету постоји монтаћжа једног омота ДМ где то пише али је јако лоше одрађена монтажа.

Вероватно је инспирација била "Забрањено за ИРЦЕ, ЦРНЦЕ И ПСЕ".

Мало оф топик, али толико... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=blLR-sOBEo8

Ona nije neko obican, nego je javna licnost, i kao takva ima visestruko vecu odgovornost od nekih anonimaca.

A ako bi bilo i pola tacnog od ovog sto jasa kaze gore - zasluzila je isto sto i svaki drugi mafijas...

obi-wane веруј ми да је то истина као што је истина данас уторак 25 октобар 2011 !

Цецин "први дечко" је био из мог краја, и када није имао 10 сома марака за "пројекат" цветак зановетак је одлепршао. Требала је она у женски затвор па само да пршти, а не да се од ње ствара идол ових глупача које можете да видите на сваком кораку како све желе да буду цеца.

To mi i nije tako strasno kao kada izdas CD i na njemu napises "zabranjeno sa srbe i pse" (dino merilin)

Ovo si masno slagala.

Takva izjava je verovatno izvucena iz konteksta i odnosila se na one koji su joj ubili muza ...

Je l si trepnula? Zena bi da prosipa creva drugima na ulici, a ti govoris o kontekstima. Kontekst je da je ona nastavila da se druzi sa najgorim mafijasima i nakon Arkanove smrti. Ceo Beograd bruji da su je karali Siptar i Kum.

I da pravio bih razliku izmedju Merlina i ove mafijasice. Merlin je rekao sta je rekao, ali je to rekao dok su njegovi sunarodnici kao zecevi ubijani od srpskih formacija. Bilo bi predivno kad bi u ratu vrhunac zla bile neodmrene izjave. I skroz imam razumevanja kada neko u ratu kaze jedno, a posle kada se slegnu emocije govori drugo. Takvi su mnogo simpaticniji od onih koji su svoju logiku izgradili u ratnim vremenima i ne odstupalju pedalj od nje.

Je l si trepnula? Zena bi da prosipa creva drugima na ulici, a ti govoris o kontekstima. Kontekst je da je ona nastavila da se druzi sa najgorim mafijasima i nakon Arkanove smrti. Ceo Beograd bruji da su je karali Siptar i Kum.

I da pravio bih razliku izmedju Merlina i ove mafijasice. Merlin je rekao sta je rekao, ali je to rekao dok su njegovi sunarodnici kao zecevi ubijani od srpskih formacija. Bilo bi predivno kad bi u ratu vrhunac zla bile neodmrene izjave. I skroz imam razumevanja kada neko u ratu kaze jedno, a posle kada se slegnu emocije govori drugo. Takvi su mnogo simpaticniji od onih koji su svoju logiku izgradili u ratnim vremenima i ne odstupalju pedalj od nje

О чему ти причаш? Нећемо сад да потежемо опет причу ко је кога убијао као зечеве и ко је држао главе као трофеје, али ти стварно мислиш да су се њему "слегле емоције" а њој нису или обрнуто?! Ја не видим никакву разлику! Исто тако би и она могла да каже да је рекла "Вући ће вам се цријева по Београду" јер су јој убили мужа. Је л` то нормално? Вјерујеш у градске приче о њој, а кад је Дино у питању онда не?! Далеко му лијепа кућа. Рекао је шта је рекао. Је ли имао разлог или није, мене уопште не занима. Али, немој онда да долазиш код тих истих за које си свашта причао. Каква држава, таква и казна. Она ужива у кућном притвору са, како неко добро рече "модним детаљом око ноге", суђено јој је због продаје играча... Стварно немам намјеру да повјерујем у те градске приче, али да је сумњиво њено друштво и њена улога у појединим стварима- јесу и више него сумњиви! Да ли су се она или Динмо Мерлин покајали то ми нећемо моћи никад са сазнамо. Једино можемо да вјерујемо или не вјерујемо у тако нешто.

auuuu braco pravoslavci

zar covek ne moze da se pokaje za svoje grehe ?

jel bitno da li je ceca ,mika ,pera ili laza ?

valjda je bitno pokajanje

to kakvu je kaznu dobila to je druga prica ,to je odraz nase drzave ,tj nas samih

auuuu braco pravoslavci

zar covek ne moze da se pokaje za svoje grehe ?

jel bitno da li je ceca ,mika ,pera ili laza ?

valjda je bitno pokajanje

to kakvu je kaznu dobila to je druga prica ,to je odraz nase drzave ,tj nas samih

Наравно да може. Ја сам то и рекао да ја, нити ико од нас, не могу знати да ли су се Цеца, Дино или било ко други на овом свијету покајали. Можемо само да вјерујемо или не вјерујемо у тако нешто. Не знам зашто је толико интересантна ова прича о њеном покајању да се о томе пише на пет страна. Дај Боже да је стварно тако- у оба случаја. Ал`. добро. То је ваљда "предност" кад си познат.