Jump to content
Јаков.

Mučenica ali ima utehu. Hvala Bogu.

Rate this topic

Recommended Posts

Prenosim najnovije o nekrunisanoj srpskoj kraljici...

CECA

potpuno se posvetila crkvi i religiji, a redovno je posećuje sveštenik ali i psiholog Aleksandra Janković.

Ekipa emisije „Paparaco potera", koja je danima stajala i pratila dešavanja ispred velelepne vile, uspela je da uslika sveštenika koji redovno posećuje trenutno najpoznatiju srpsku zatvorenicu.

ceca1.jpg

Sreda 21:05 Dolazak sveštenika

ceca2.jpg

Sreda 21:05 Dolazak sveštenika

- Ceca je izuzetno jaka, ali je tek na pola odsluženja kazne i zatvoren prostor počinje da joj smeta. Od pre 15 dana skoro svaki dan je posećuje sveštenik iz manastira Grabovac koji se nalazi nadomak Obrenovca i u koji je ona često odlazila pre izdržavanja kazne. To su ljudi u koje ona ima puno poverenja i koji znaju sve o njenom životu. Potpuno se posvetila Bogu i religiji, a spas je našla i u čestim molitvama za porodicu - kaže naš izvor blizak pevačici.

Ovu priču potvrđuju i snimci iz emisije „Paparaco potera", koja je emitovana sinoć i u kojoj se jasno vidi kako sveštenik ulazi u Cecinu vilu i da ga obezbeđenje dobro poznaje i bez reči sprovodi u unutrašnjost kuće.

Priču da se Ceca posvetila veri i Bogu potvrdila je i sama Aleksandra Janković:

- Ceca je veoma hrabra i veliki deo te svoje samoće koristi za promišljanje. Ona je crkvena osoba, redovno čita duhovnu literaturu, a redovno i posti.

Ceo tekst na...

http://www.pressonli...C5%A1tenik.html

Moj komentar: Neka se postide svi oni koji su ismevali Cecu kao nekoga ko je sablazan za narod i ko je sprdačina. Ceca čita Dobrotoljublje i starca Pajsija Svetogroca. A kada su oni koji je napadaju uzeli da čitaju to??? Sram da vas bude. I Ceca redovno posti. Izdrži Cecooooooo, volimo te.

Право да вам кажем страх ме је сад за Цецу.

Наиме тако је и друг Слоба прво затворен , а онда је почео да се исповеда и причешћује код попа. После тога је умро.

Чим неком попо почме да долази у затвор , мислим се нешто -готов је !

Мени је Цеца синоним за све најгоре што се дешавало у Србији.

Од тих раних 90-тих кад је почела арканизација Србије,и њен стрмоглави пад у сваком смислу,привредном,економском,моралном,Цеца и њој слични ,су доживели своју екстазу и били предводници тадашњих "културних" збивања,и главни адути тадашње власти,за заглупљивање народних маса,по систему хлеба и игара...

Ок,можда је дошла до момента покајања,али ја у овом тренутку заиста немам ту снагу да се саосећам са овом "мученицом".

Право да вам кажем страх ме је сад за Цецу.

Наиме тако је и друг Слоба прво затворен , а онда је почео да се исповеда и причешћује код попа. После тога је умро.

Чим неком попо почме да долази у затвор , мислим се нешто -готов је !

Е да знаш да си у праву, мој неактивни војвођански брате. Подсетио си ме на сцену из "Сабирног центра" кад Драган Николић каже да није умро од алкохола, него зато што је нагло престао да пије! Истина је то, не ваљају те драстичне промене. Одражавају се на тело, па на мозак, али и душу, па треба припазити.

Свако покајање примам са дечијом наивношћу, па ћу и ову. Нека јој Господ наш Исус Христос помогне да свој грех окаје како ваља и требује.

ја се слажем у неку руку за зосимом, нема шта да се саосећам с њом али ми је драго да је избила на прави пут на који свако има право!

Мени је Цеца синоним за све најгоре што се дешавало у Србији.

Од тих раних 90-тих кад је почела арканизација Србије,и њен стрмоглави пад у сваком смислу,привредном,економском,моралном,Цеца и њој слични ,су доживели своју екстазу и били предводници тадашњих "културних" збивања,и главни адути тадашње власти,за заглупљивање народних маса,по систему хлеба и игара...

Сестро, грешиш у једној ствари. Чињеница је да су "арканизација" и Цеца само последица тог стрмоглавог српског пада, који нажалост траје и до данас.

Au, mogasmo li ođe bez nje,oba vi oka? Neka je, je li i Bog dao.Samo, ona bi morala ko Marija Magdalena, jedno 50 godina u pustinji...Ja mnim.

Кад те читам, све мислим да си Ћипурова сестра :)