Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

AteistUsrcu

Разговори верујућих чланова форума са атеистима о свему и свачему

Оцени ову тему

Recommended Posts

Jel može neko umesto njega (ako zna) da mi kaže ko su "oni" koji su ga poslali da dođe kod nas?

па ови са снимка, колико сам ја схватио ...

а имаш и оне линкове које је оставио ...

у сваком случају, неки форум где се његов претходник пожалио на (мал)третман овде, па је дошао Јуришник да ''регулише''.

ал нешто ми то мршаво, једног по једног, ко да су извиђачи  1405_love

једног да виде јел тврдо држимо веру, другог јел смо паметни, ал нешто ми то сумњиво, обично искушења нису овако лака  :drugarstvo:

немам појма, можда нисмо схватили човека шта оће :drugarstvo:

Sve je dobro dok ateisti pricaju,ali kad dodju na vlast onda pricu sprovedu u delo,to traje kratko ali mnogo krvi se prolije

и дође време за штанцовање мученика за веру ...

голготско али многонаградно ...

Ако треба помоћ око парадајза (мислим савјет какав) - ту сам, и не шалим се, то ми је струка, па ето да знаш, ако шта зашкрипи. А и драго ми је да ниси утекао - немаш зашто. Досад ми изгледа да се с тобом може фино попричати, за разлику од твог претходика, који се само истресао, и никога није ни желио да чује. Свако добро. Даће Бог да род буде добар  takeoff - не љути се, нисам могла да одолим.

Nisam pobegao, danas sam sadio paradaiz, pa od umora nemam volje da kucam, ima dana za verbalnih megdana....

Inače dolazim sa sajta Ateisti Srbije ali onog najstarijeg!

Dobro kad budeš mogao(i ako želiš) ti dođi da razgovaramo.I koji je to najstariji sajt "Ateista Srbije"?Postavi link ako možeš.

Nisam pobegao, danas sam sadio paradaiz, pa od umora nemam volje da kucam, ima dana za verbalnih megdana....

ако си, него ми било бедак да тако брзо одеш  takeoff

наравски, не журимо ми нигде  heaven

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Create New...