Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

grigorije22

Novak Đoković u kandžama demona (by Miroljub Petrovic)

Оцени ову тему

Recommended Posts

...

Možda najbolji primjer za to je i na forumu često pominjani Miroljub Petrović. Čovjeka redovno trpaju u rubrike Sekte ili Zona Sumraka, označavaju ko hulitelja i sektaša, a neki od visoko cijenjenih sveštenika na forumu ga uvode u crkve gdje drži predavanja. Najbolji primjer za to je otac Milić Dragović koji Miroljuba Petrovića uvodi u crkvu svetog Marka u Užicu i to u emisijama koje su kao vjeronauka preneseni na lokalnim televizijama.

Taj isti o. Milić Dragović je poznat po žestokim istupima protiv * Artemija i označavanja vladike kao sektaša.

Eto dotle je Srbija došla, Miroljub Petrović drži vjeronauku, a * Artemije je sektaš.

...

Гос`н berđajev bijeli, паушалне оцене не могу да нам послуже на спасење кад изађемо пред лице Господње о Другом Доласку. За сваку своју реч одговараћемо. Истина је да је прота Милић одговоран што је истог довео у Цркву. Истина је и да је требао да боље провери ко је дотични. Као што је истина да прота не ради само те емисије него још много других ствари, које му ограничавају време за такве провере (што га, опет кажем, не може ослободити одговорности, од које он никад није бежао, и не бежи ни данас-али ниси никад ни причао са њим па не знаш?). Ал` има и друга страна медаље. Предавања истог тог Мирољуба су дуго била окачена на Светигори (хм, да, Митрополит није за тебе нека референтна тачка...), увек је по један текст излазио у Светионику (читао си?), на предавања га је највише звао Владе Димитријевић, који се на ЦД-овима и потписао као вероучитељ који топло препоручује цртане филмове "Библијске приче", протестантске наравно, у издању ЦПС-а. Зар све то није била довољно добра препорука са више различитих страна која није мирисала на потребу за посебном провером?

Ја могу да гледам само са позитивне стране оно што је продукт овог предавања за црквену заједницу цркве Св. Марка, а што се не може видети на снимку: видео сам махнитање човека који се од јагњета пред камерама претворио у вука или "лава који ричући хода и гледа кога да ухвати" на питање брата И.А. (теби сигурно познатог, јер је као и ти поштовалац лика и дела монаха Артемија, и који је био на овом предавању) је ли православан. Ја и многи други, да није било тог сусрета са дотичним, би још дуго времена, чини ми се, били у заблуди ко је Мирољуб. Зато сам сигуран и шта прота М. данас мисли о њему 301 (а и шта ти о проти мислиш 0405_feel ). А односно м. Артемија, прота није рекао ништа што није званичан став Цркве, или ти знаш неке друге званичније ставове СПЦ?

И дај брате откачи се више и једном за свагда од оваквих паушалних оцена на свим темама, доста је стварно, где од Нола стиже до Артемија, брате мили...

Праштајте, нисам мог`о да издржим а да не спамујем... Бришите ово ако је неприкладно и банујте ме да се не мучим читајући овакве ствари, ионако ретко свраћам, па бар да знам да ме нема и да ме неће бити овде... Ух...Слава Теби, Господе, слава Теби... Господе помилуј...

Miroljub Petrović u onom videu prikazuje Đokovića samo s jedne strane tj. prikazuje ga samo iz aspekta praktikanta kundalini joge.

Zašto nije prikazao i drugu stranu njegove ličnosti tj. činjenicu da on stalno čini dobra dela prema srpskom narodu i pravoslavnoj crkvi...

Stvarno je besmisleno zanemarivati njegova dobra dela i isticati samo da se on bavi kundalini jogom.

Miroljub Petrović u onom videu prikazuje Đokovića samo s jedne strane tj. prikazuje ga samo iz aspekta praktikanta kundalini joge.

Zašto nije prikazao i drugu stranu njegove ličnosti tj. činjenicu da on stalno čini dobra dela prema srpskom narodu i pravoslavnoj crkvi...

Stvarno je besmisleno zanemarivati njegova dobra dela i isticati samo da se on bavi kundalini jogom.

pravo da ti kazem, taj video nisam ni gledao :lol:

Novak je nosio masku jer on pripada tajnoj aztečkoj organizaciji i religiji. U prakticiranju svoje religije ta tajna organizacija nosi maske i igraju oko vatre.

Nolak je nosio masku na sveti dan Azteka, da dobije sreću i moć u budućem meču, jer takva ritualna našminkana maska priziva tajnu energiju prirode koja daje natprirodne moći onome ko je nosi; ovo je sve po verovanju Azteka.

Otkriva Nolak malo po malo svoje pravo lice tj. ljudi sve više vide da se on bavi okultizmom.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...