Jump to content
Guest - . . .-

Сарадња портала Поуке.орг и ФБ странице "Не псуј Бога"

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

Драги пријатељи, отпочели со веома успешну сарадњу са најбољом и најпосећенијом православном страницом на фејсбуку "Не псуј Бога" који заједнички сада водимо са њеним оснивачима братом Владимиром и Николом. Страница има око 27,500 чланова а непрестано се повећава. Често ће се наћи неки текст, дискусија са форума или видео и аудио материјал на страници. Подржите нас, постаните члан странице Не псуј Бога:

http://www.facebook.com/Ne.Psuj.Boga

Када сам основао страницу "Не псуј Бога", прије скоро двије године, морам да признам, нисам ни помишљао о оволиком успјеху. Од самог почетка па до дана данашњих задатак странице и њених уређивача се није мјењао, остао је исти, аједини задатак је ширење ЈЕванђеља, ширење вјере наше Православне. Ја као појединац неби могао сам ништа, зато су ту људи који су ми несебично помагали и помажу да страницу уређујемо на прави начин. Човјек који је уложио огроман рад, пожртвовање и труд у овом нашем послу је Никола Станоев, администратор и уредник странице. Момак, кога нажалост још увијек нисам лично упознао, безусловно се труди да сваким даном више и више ширимо ријеч Бога јединога. Поруке светих Отаца које Никола прави у аудио запису помогле су многима, много пута се сјетим неке од њих и много пута су ми лично помогле. Поред колеге Николе ту је и остала екипа, свештеник Иван Цветковић, са којим смо на обострану радост склопили сарадњу, ту је и брат Роман Маринковић, који нам технички помаже рад странице.

Морам да истакнем врло важну ствар а то је да ми имамо јасан мотив зашто све ово радимо, а то је љубав. Не правимо разлику међу људима по вјери, нацији, боји коже исл, сви смо од Бога, и само ако будемо имали међусобне љубави успјећемо заједно. Нека би Господ подарио свакога добра свима нама, и нека би опростио сагрешења наша и ближњих наших, и опроштај и отпуштење гријехова, и живот вјечни даровао. Амин

Guest - . . .-

Ја сам пре неки дан у БГ лично упознао брата Николу и могу само да кажем да је човек фантастичан! Облагодаћени младић. Радостан сам што ће наш сајт бити заједно са Васкетом, Николом и Романом носилац ове велике православне фејсбук странице и сигурно да ћемо се трудити да људима који су чланови дајемо најбоље и најквалитетније информације о нашој Светој вери православној.

Сада је страница "Не псуј Бога" официјелна страница портала Поуке.орг и форума Живе Речи Утехе.

Надам се да ће и Никола имати времена да нам се јави овде на страници. Отворићемо и блог на ЖРУ где ћемо Вас обавештавати о новим догађајима на страници.

Vaske, već dugo sam član vaše stranice, na moju veliku radost, i raduje me činjenica da ste svoju saradnju proširili i ovdje. Samo jedno ću da kažem - alal vjera majstori i samo tako nastavite. Big like.

Vaske, već dugo sam član vaše stranice, na moju veliku radost, i raduje me činjenica da ste svoju saradnju proširili i ovdje. Samo jedno ću da kažem - alal vjera majstori i samo tako nastavite. Big like.

Хвала од срца...хвала много....велика сатисфакција сте нам Ви драги пријатељи..:))))

Dobro došao Vaske na zru Hvala Bogu da ima ljudi poput tebe i tvojih kolega i hvala što ulažete toliki trud da pomažete svima nama. slavabogu

Богу хвала...драго ми је да могу да помогнем! Бог ти сваког добра дао....

Брате, добро дошао!

Овде ћеш надам се упознати доста људи који имају као и ти исти циљ, да се чује Реч Божија, а на спасење свих...

Жив био.

"Мислим да је ово почетак једног дивног пријатељства." Hristos vaskrse

Поздрав свој браћи Србима православцима ! Ја сам један од админа Не псуј Бога,странице на фејсбуку, углавном се бавим техничком подршком и масовном прикупљању чланова странице. Наш циљ је и увек ће бити очување Вере у Бога, јер у овако тешком времену где смо сами против свих , где Православље свима смета, Божја помоћ нам је преко потребна. Али та помоћ ће стићи само верницима. Само сложно и ако верујемо спас је све ближе ! Помаже Бог и живела Србија !

Брате, добро дошао!

Овде ћеш надам се упознати доста људи који имају као и ти исти циљ, да се чује Реч Божија, а на спасење свих...

Жив био.

"Мислим да је ово почетак једног дивног пријатељства." Hristos vaskrse

Боље те нашао брате! Драго ми је да сарађујемо, и да се дружимо. Како сам рече, ово је заиста почетак једне корисне сарадње на добробит свих нас, а на славу Бога јединога.

Guest - . . .-

Ти мене војводом, ја тебе сердаром :)

Страница је супер и биће још квалитетнија и боља.

Наш технички уредник Роман ради оне поздравне уводне странице, па ће бити расположен да је направи ако је потребно некоме ко има православну страницу.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Логос,
      Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је дана, 7. августа 2019. године, господина прим. др Душка Миловановића, директора ЈЗУ Дома здравља из Бијељине. Овом приликом господин Миловановић захвалио је Епископу Фотију на помоћи коју је Епархија зворничко-тузланска пружила бијељинском Дому здравља. Наиме, залагањем Епископа Фотија, финансијским средствима Епархије зворничко-тузланске средином мјесеца јуна текуће године за потребе Дома здравља купљен је уређај за праћење виталних животних функција.     Владика је захвалио господину директору на посјети, изразивши радост због могућности да Црква учествује у унапређењу услова здравствене заштите свих наших суграђана. Наглашено је да ће Епархија и даље настојати да помогне рад наших медицинских установа, а на општу корист свих потребитих. Доктор Миловановић је изразио спремност ангажмана радника бијељинског Дома здравља на пољу примарне здравствене заштите монаха и монахиња на подручју дјеловања овог Дома здравља.      Извор: Епархија зворничко-тузланска
    • Од Логос,
      У петак 1. марта 2019. године вероучитељи Епархије славонске на челу са Епископом славонским г. Јованом (Ћулибрком) састали су се са Катихетским одбором Епархије осечкопољске и барањске на челу са Епископом Херувимом.      На састанку је било речи о сарадњи и унапређењу верске наставе у обе Епархије, стручном усавршавању вероучитеља и актуелном раду у оквиру курикуларне реформе.  Састанак је оцењен као веома успешан и договорена је сарадња у будућности.  Овом приликом Епископ Јован је у Даљу посетио кућу Милутина Миланковића, а у седишту Епархије осечкопољске и барањске домаћини су припремили трпезу љубави и тако посведочили међусобну братску љубав.      Извор: Епархија осечкопољска и барањска
    • Од Логос,
      Са благословом Светог архијерејског Синода СПЦ, четврти редовни годишњи састанак затворских свештенослужитеља СПЦ и управника установа одржан je у четвртак, 1. новембра у Казнено-поправном заводу у Нишу. Утиске са састанка преноси јереј Дејан Трипковић, сабрат Храма Васкрсења Христовог у Ваљеву и духовник у Казнено-поправном заводу за малолетнике у Ваљеву, који похваљује сарадњу са управницима установа јер и они, као и свештеници раде све што је у њиховој моћи да помогну затвореницима.   Прилог смо преузели са интернет странице радија Источник  
    • Од Логос,
      Са благословом Светог архијерејског Синода СПЦ, четврти редовни годишњи састанак затворских свештенослужитеља СПЦ и управника установа одржан je у четвртак, 1. новембра у Казнено-поправном заводу у Нишу. Утиске са састанка преноси јереј Дејан Трипковић, сабрат Храма Васкрсења Христовог у Ваљеву и духовник у Казнено-поправном заводу за малолетнике у Ваљеву, који похваљује сарадњу са управницима установа јер и они, као и свештеници раде све што је у њиховој моћи да помогну затвореницима.   Прилог смо преузели са интернет странице радија Источник  
      View full Странице
    • Од Логос,
      Овај знаменити пројекат чију припрему и реализацију је руководио протопрезвитер Иван Цветковић, члан Мисионарског одељења Српске Православне Цркве, у великој мери ће помоћи вођење целокупне црквене администрације, уз могућност лаког и једноставног издавања извода из матичних књига крштених, венчаних, умрлих, као и бројних других могућности по свим црквено-административних питања. Пројекат сервис за управљање црквеном администрацијом Српске Православне Цркве www.spc-admin.rs нуди и следеће могућности:
      - Матична књига рођених и крштених (унос, архивирање, штампа, претрага, статистика, 3 избора штампе крштенице)
      - Матична књига венчаних (унос, архивирање, штампа, претрага, статистика)
      - Матична књига умрлих (унос, архивирање, штампа, претрага, статистика)
      - Деловодни протокол (унос, архивирање, претрага, статистика)
      - Црквена писанија (документи)
      - Магацинска књига (унос артикала, архивирање, претрага, годишњи извештај, стање артикала итд..)
      - Дневник благајне (ускоро)
      - Адресар (ускоро)
      Посетите интернет страницу и пријавите се, након пријаве и креирања налога користите сервис 3 месеца бесплатно! 
      За све информације контактирајте администрацију ове интернет странице ОВДЕ

Менаџер пројекта: Протопрезвитер Иван Цветковић, члан мисионарског одељења СПЦ
      Дизајнер и администратор сервиса: Душан Лукић
      Графички дизајин: Фила принт

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...