Jump to content

Da li je grijeh zaljubiti se u svesteno lice ili u svog duhovnika?

Оцени ову тему

Recommended Posts

• Одговори 139
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Eh... treba razumeti čoveka. I ja kad sam postajao sveštenik, kad bih čuo da se nekio sveštenik oženio ili časna sestra - drvlje i kamenje. Vremenom, kad sam kao ispovednik čuo razne ljudske istorije,

Deni se sablaznio... ou nou... OU NOU! Znaš kako kažu sveti oci-ne klikći na temu koju nisi spreman da svariš u svakom slučaju ako gore od ovoga nisi čuo mogu da ti linkujem par temica za wc joj p.

Е баш тако...те тајне су опасне,веома често.А сад мало озбиљно.Особи која почне да гледа духовника ( свештеника,монаха,јеромонаха,или било ког ожењеног мушкарца,јер мени све ово дође на то),препоручил

Такође бих поменула један детаљ из живота Гандија.У својој старости,желећи да себи докаже да је коначно и за свагда надишао своју сексуалност,а сви знамо какав је аскета био,рекао је својој ученици од неких 20так година да нага легне поред његовог нагог тела.Јавност је била запрепашћена.Девојка је прихватила,свукла се и легла поред Гандија.Када ју је након те ноћи питао како се осећала поред њега,одговорила је:

Имала сам осећај да лежим поред мајке.

Ето како је био бестрасан и како се то његово бестрашће одражавало и на друге људе.

Дакле,није само једна страна крива,не,обе стране шаљу импулсе,можда нека агресивније али свакако наилази на одговор.

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Да будем прецизнија,

замислите да је нека жена рекла:

Заљубила сам се у старца Пајсија или Порфирија?

Ми већ унапред знамо да то није могуће јер су ти оци били облагодаћени људи а њима су долазиле жене и младе и старије али једноставно,љубав у Христу је та која руководи сусрет и разговор двоје људи.

A sta se sve desavalo monahu Kalistu sHa_sarcasticlol

Deni, vidim da ti je status upozorenja porastao na 50%... porasce vrlo brzo i do 100 ako nastavis da korisits boldovana slova non-stop... Koristi obican font kao i svi...

Mod. Kenobi

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја дајем примере аутентичне духовности да би баш из тога извукли добар закључак.

Што се тиче монаха Калиста,не сматрам да улази у ову горе поменуту лигу,свакако га поштујем.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ту постоји озбиљан проблем у односу са (телесним) оцем или тако нешто.

Да,има и тога.Отац пијаница,отац насилник,отац који никад није ту или отац кога никад ниси ни упознао,просто,поремећен систем вредности,наравно,није правило,али среће се ово сигурно.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

По мом скромном мишљењу,

треба сместа променити свештено лице које исповеда ту особу.Ако свештено лице нема сазнање о тој заљубљености,никако њему не саопштавати то под епитрахиљем,то је ВЕЛИКА грешка.Значи,одмах променити духовника,отићи на разговор код неког зрелог старијег свештеника или јеромонаха,опет бих овде препоручила оца Јована Јеленкова јер има огромно животно искуство.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kako se samo sete ljudi da otvore ovakve teme? Nikada mi to nije bilo jasno. Osoba kojoj se to desi treba sama sebe da bičuje ili nešto slično.

Pošto samoubistvo ne dolazi u obzir.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

пре свега мислим да је заљубљеност уопште мало нездраво стање душе

заљубљеност жели за себе и не може да пусти и тешко подноси недостатак жељеног и бурно реагује

заљубљеност видим као дете које пред излогом плаче, јер пошто пото жели нешто што му се толико свидело (што није правило наравно)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

kao prvo,bez veze je da se neki gade...

kao drugo,da li znate da ljudi često ne biraju u koga će se zaljubiti-nije taj neko svesno planirao da se zaljubi u sveštenika ili koga već

i treće,ima jedan odličan film na tu temu o svešteniku i ženi koja ga sve vreme sledi i na kraju se poremeti mentalno-dok svojoj majci priča o tom svešteniku i o tome kakav je svetac,majka joj kaže-Ah,ti njega voliš kao muškarca

nazarin.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...