Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
LedenaNk

Da li je grijeh zaljubiti se u svesteno lice ili u svog duhovnika?

Оцени ову тему

Recommended Posts

aman ,

pa šta vam je,

nigdje ne piše je ona u pitanju

Uh bre, u pravu si skroz... Usput, izvinjavam se postavljacu/postavljacici teme...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Uvek me je to zanimalo, a nikako da dodjem do odgovora, i sta tada ciniti,a pogotovo ako je u pitanju duhovnik?

Svasta sam cuo na ovom forumu,a ovo je vec preterano i ogavno

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Deni se sablaznio... ou nou... OU NOU! Znaš kako kažu sveti oci-ne klikći na temu koju nisi spreman da svariš

u svakom slučaju ako gore od ovoga nisi čuo mogu da ti linkujem par temica za wc joj

p.s. mislim da je tema postavljena krajnje dobronamerno i iskreno-ajmo da ne projektujemo svoje napade moralnosti na istu .hvala.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

???????????

Ne znam sta ti nije jasno...pa zar nije ogavno....zamisli da kazem ja "idem u jedan manastir i zaljubio sma se u monahinju"? Samo sto je ovo sto puta ogavnije,jer ova osoba koja se zaljubila u duhovnika,ona znaci duhovnika ne gleda duhovnika,nego muskarca,ma da ne tupim...ogavitet pravi

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Svasta sam cuo na ovom forumu,a ovo je vec preterano i ogavno

Кад сам видео наслов,помислих,ево Денија са новом провокативном темом... sHa_sarcasticlol

И ти се сад као нешто ишчуђаваш,е свашта... 7896634

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne znam sta ti nije jasno...pa zar nije ogavno....zamisli da kazem ja "idem u jedan manastir i zaljubio sma se u monahinju"? Samo sto je ovo sto puta ogavnije,jer ova osoba koja se zaljubila u duhovnika,ona znaci duhovnika ne gleda duhovnika,nego muskarca,ma da ne tupim...ogavitet pravi

ne treba da gledas ljude kroz sebe ,lepo je pitala i sta se sablaznjavas tu

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ne treba da gledas ljude kroz sebe ,lepo je pitala i sta se sablaznjavas tu

Ne gledam ljude kroz sebe,ali gledam kroz neki razume...jeste lepo pitala i ja kazem "UZAS"

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Deni se sablaznio... ou nou... OU NOU! Znaš kako kažu sveti oci-ne klikći na temu koju nisi spreman da svariš

u svakom slučaju ako gore od ovoga nisi čuo mogu da ti linkujem par temica za wc joj

p.s. mislim da je tema postavljena krajnje dobronamerno i iskreno-ajmo da ne projektujemo svoje napade moralnosti na istu .hvala.

Баш тако...и то се Дени саблазнуо,Дени брате па ти си ноћна мора са језивим темама,ево дружимо се већ годинама,ти си човече антологија језе и саблазни 0102_laugh

Опрости,стварно ништа лично.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Баш тако...и то се Дени саблазнуо,Дени брате па ти си ноћна мора са језивим темама,ево дружимо се већ годинама,ти си човече антологија језе и саблазни 0102_laugh

POTPIS 4869

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa ja bar nisam licemer,ziveo sam nekim zivitom koji vi niste ni na filmovima videli i ja ne bezim od toga,ali bar znam da kada odem u Crkvu ili manastir ja ne idem da se tamo zaljubljujem u monahinje....zato mi je i ogavno ovo...grozim se zaista...u ovoj osobi vladaju legioni demona!!!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...