Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Sign in to follow this  
Guest - . . .-

парада поноса "Парада поноса"- емисија на Првој ТВ (Жене)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

Bliži se 2.oktobar dan kada je zakazana Parada ponosa. O ovoj provokativnoj manifestaciji koja je podelila srpsku javnost, o seksualnim slobodama i manjinama, žene razgovaraju sa Borisom Milićevićem, članom Glavnog odbora SPS-a i rok legendom Borom Đorđevićem. Za ili protiv?

Погледајте емисију на линку

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ja licno nemam nista protiv njih.cela prica postoji da se skrene paznja sa mnogo bitnijih pitanja egzistencije.

to je moje misljenje.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Та емисија "жене" је иначе треш од емисије,па тако и ова са Бором и овим геј буцком.

Што се Боре тиче,он мени из године у годину постаје све љигавији и његов ауторитет се срозава,ал је битно да је мазнуо 30 год млађу жену...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Пар мојих геј пријатеља неће ићи на параду и нису заговорници исте јер кажу:"Ја бре све имам од ове државе, и дозволу и л. карту и диплому са факултета и здрав. књижицу и социјално и здравствено и све...Што да се буним кад све имам и океј ми је? То се бре тамо скупља олош који добија кинту са стране". Рече мој друг педер. И свака му част

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Пар мојих геј пријатеља неће ићи на параду и нису заговорници исте јер кажу:"Ја бре све имам од ове државе, и дозволу и л. карту и диплому са факултета и здрав. књижицу и социјално и здравствено и све...Што да се буним кад све имам и океј ми је? То се бре тамо скупља олош који добија кинту са стране". Рече мој друг педер. И свака му част

Niko njih ne tjera da učestvuju i njihovo je pravo da ne učestvuju... Kao što je i pravo onih koji učestvuju da organizuju okupljanje...

Kolika je diskriminacija prema njima govore sve pretnje i prošlogodišnji neredi huligana i nasilnika zbog jednog običnog skupa... Zamisli da je ovo većinski ateistička država i da se vjernicima koji hoće da prošetaju u litiji prijeti i zabranjuje šetnja... U tom slučaju bi ja jasno stao u zaštitu vjernika i izašao i sam u šetnju - kao što ću vjerovatno izaći i na paradu u nedelju - da podržim njihovo pravo na okupljanje i da dam podršku svojim gej prijateljima... I budem pratnja prijateljicama tamo - ipak ih ne mogu ostaviti da se u tako rizičnim uslovima same kreću gradom...

Ako ćete sada ovu moju priču sa litijom preokrenuti na to da će država vjerovatno zabraniti Ovrazovu litiju u nedelju - to nema veze sa ovom temom - jasno je da se pomenuta molitva i šetnja organizuju samo kao okupljanje huligana (mada možda poneki nehuligan zaluta) i kao sigurno mjesto gdje će se huligani moći sakrivati od policije dok se pregrupišu i spremaju sledeće napade... Sve smo to već vidjeli prošle godine i na mnogim drugim "mirnim skupovima", a ko nije ili je slijep - ili se pravi slijep... A organizatori nemaju ozbiljnu namjeru da organizuju jaku redarsku službu koja bi takva ponašanja spriječila...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Логос,
      Митрополит волоколамски Иларион подржава недавну изјаву председника РФ Владимира Путина у корист традиционалног схватања брака као свезе мушкарца и жене.      Високопреосвећени је изјавио: „Радује ме што је Председник то јавно изјавио, пошто, нажалост, видим шта се дешава у неким западним земљама са беспризорном, срамотном, наметљивом, али и агресивном пропагандом тзв. алтернативног породичног начина живота, кад нпр. два мушкарца и две жене могу образовати породицу и усвојити дете. Тада они не би били мама и тата, већ заиста „родитељ један“ и „родитељ два“, закључио је митрополит Иларион.   Осврћући се на чињеницу да неки у  западном друштву инсистирају да брак може имати различите облике, Митрополит је нагласио: „Ипак, мислим да је у нашој земљи, где се огромна већина људи држи традиционалних вредности, чак независно од своје верске оријентације, веома важно да Устав садржи схватање брака као свезе између мушкарца и жене“.     Извор: Инфо-служба СПЦ
    • Од Логос,
      Сестра Оливера Радић новинар и професор из Ораховца снимила је за емисију ,,Косметска кандила“ разговор са предсједницом Невладине организације „Мајка девет Југовића“ протиницом Светланом Стевић.   Звучни запис емисије   Извор: Радио Светигора
    • Од Логос,
      Руски председник Владимир Путин изјавио је да је брак једино могућ „између мушкарца и жене” и додао да подржава идеју увођења тог принципа у Устав.     „Брак је заједница мушкарца и жене”, рекао је Путин на састанку радне групе које је формирао Кремљ због уставне реформе.   Путин је подржао идеју да то буде унето у Устав.   „То је добра идеја и треба је подржати. Само треба размислити како то срочити и где”, рекао је председник Русије после предлога конзервативне посланица Олге Баталине да се Уставом утврди да држава подржава „традиционалне породичне вредности”.   Баталина сматра да је породица угрожена због покушаја увођења нових термина као што су „родитељ број један” и „родитељ број два”.   „То није фантазија, већ стварност у неколико земаља”, рекла је Баталина која представља владајућу странку Уједињену Русију у доњем дому парламента и раније је подржала закон којим се забрањује „хомосексуална пропаганда” у Русији.   Путин је рекао да док год он буде био председник Русије, неће бити „родитеља број један” и „родитеља број два”. „Имамо тату и маму”, рекао је он.   Путин је у јануару изјавио да су неопходне измене Устава из 1993. и формирао радну групу од неколико десетина посланика и других, задужену да припреми уставне амандмане.   Радна група је данас на састанку с Путином предложила да у Уставу буде наведено да је Русија „Држава која ствара мир” или „победничка држава” у Другом светском рату.   Многи аналитичари сматрају да тим уставним изменама Путин припрема терен да сачува свој утицај после 2024. године, када буде напустио председничко место, преноси Бета.   Путин је рекао да циљ уставне ревизије није „продужетак његове власти” у Русији на чијем је челу 20 година.     Извор: Политика
    • Од Логос,
      Православна Црква прославља веома вољену Свету Ксенију Птероградску 6. фебруара, а то је ове године био посебно радостан празник њеног завичајног града. Прва градска црква у част ове веома поштоване свете освећена је 6. јуна 2019, тако да је ове године прославила свој први храмовни празник Свете Ксеније.      Црква се налази на месту где се верује да је преподобна живела са супругом. Свеноћно бденије одслужио је митрополит петроградски и ладошки Варсонуфије.    „Пре шест месеци осветили смо ову дивну цркву посвећену Блаженој Ксенији Петроградској“, рекао је Високопреосвећени у својој проповеди. „Данас нас је окупила за свој празник. Дошли смо к њој својим прозбама. Пре свега, да се она моли Богу за нас. Ако се за време свог живота у овом граду заузимала за Петрограђане, сада кад се налази на Небу, заузима се за све, посебно за оне који је поштују, сећају се ње у својим келијама и кућним молитвама, долазе на гробље у капелу Смоленска и за оне који сада долазе у ову цркву.“   Миросању на бденију приступило је око 400 људи, напоменуо је јерарх. „Волела је Христово сиромаштво и понизношћу је стекла милост Божју. Често не схватамо шта је то „Христово сиромаштво", али Спаситељ каже: Благо сиромашнима духом, јер је њихово Царство небеско (Мт 5,3).   „Христово сиромаштво“ је сазнање сопствене грешности,“ истакао је митрополит Варсонуфије.     Извор: Инфо-служба СПЦ
    • Од Логос,
      Светописамска чтенија:   1.Тим. 280 (1:15-17)   Чедо Тимотеју, истинита је ријеч и свакога примања достојна да Христос Исус дође у свијет да спасе грјешнике од којих сам први ја. 16. Али због тога бих помилован да би Исус Христос показао на мени првоме све дуготрпљење, за примјер онима који ће вјеровати у њега за живот вјечни. 17. А Цару вијекова, непролазноме, невидљивоме, јединоме премудроме Богу, част и слава у вијекове вијекова. Амин. Лк. 93 (18:35-43)   У вријеме оно, када се приближаваше Исус Јерихону, слијепац неки сјеђаше крај пута просећи. 36. Па када чу како народ пролази, распитиваше: Шта је то? 37. И казаше му да Исус Назарећанин пролази. 38. И повика говорећи: Исусе, сине Давидов, помилуј ме! 39. А они што иђаху напријед кораху га да ућути, а он још јаче викаше: Сине Давидов, помилуј ме! 40. А Исус стаде и заповједи да му га доведу; а кад му се приближи, запита га 41. Говорећи: Шта хоћеш да ти учиним? А он рече: Господе, да прогледам. 42. А Исус му рече: Прогледај! Вјера твоја спасла те је. 43. И одмах прогледа, и пође за њим славећи Бога. И сав народ који видје даде хвалу Богу.   Беседа Светог Николаја Охридског и жичког у недељу тридесет прву по Педесетници     Извор: Ризница литургијског богословља и живота    
  • Креирај ново...