Jump to content
Sign in to follow this  
Дејан

Američki veterani svedoče u korist Draže Mihailovića

Оцени ову тему

Recommended Posts

Lepo si napisao da smo svi budale.

Celokupna SPC kao i čitava Pravoslavna Crkva u svetu je podržavalac i poštovalac lika i dela Draže Mihailovića tako da si nas sve nazvao budalama.

Eto ti voliš onog baliju zlikovca Aliju pa ti ja nisam rekao da si budala.

Navedi gdje sam ja to rekao.Nemoj da iz konteksta izvlačiš!

Navedi gdje sam ja to rekao.Nemoj da iz konteksta izvlačiš!

rekao si čega se pametan stidi budala se ponosi,a svi ovi koje nabrojah se diče i ponose likom i delom Draže Mihailovića.

Naši veliki podvižnici svetogorski su u svojim kelijama držali Dražinu sliku,neke od njih mi smatramo svetima,nadam se da sad uviđaš koliku si uvredu izrekao...

Ko god se ponosi njime na njega sam mislio, da ga svetim smatrate do nebesa.Takvi ljudi ne zavređuju poštovanje.hriščanstvo ti nerazumiju ni pedlja.Ako je hriščanstvo ljubav kojom se busate i ponosite odakle da se ponose takvi krvnicima između ostalog i mog naroda.

Da, na njih sam mislio i njih ne poštujem.Niti ću ih poštovati.To može samo tumačiti sljedeće da su neki vaši velikodostojnici u crkvi stajali iza njegovog lika i djela(nedjela).

Skandalozno i apsurdno, tragično i žalosno i razočaravajuće!

U Dražinim četnicima muslimani su imali zaseban kazan ...

I upozoriću te ,opet ti ponavljam,jer 99% Pravoslavnih Hrišćana neizmerno ceni i poštuje Dražu.

Volimo mi i Karađorđa ali to što je on bio krvnik tvog naroda to nije naš problem,on je nama doneo slobodu...

Kad stvari stoje tako zašto voliš onog zlikovca Aliju Izetbegovića,budi malo musliman u pravom smislu značenja!

Znaš li ti koliko su njegovi vojnici pobili,poklali i silovali pravoslavnih Srba?

Enize molio bi odgovor,zašto voliš ovog zlikovca i krvnika srpskog naroda?

U Dražinim četnicima muslimani su imali zaseban kazan ...

I upozoriću te ,opet ti ponavljam,jer 99% Pravoslavnih Hrišćana neizmerno ceni i poštuje Dražu.

Volimo mi i Karađorđa ali to što je on bio krvnik tvog naroda to nije naš problem,on je nama doneo slobodu...

Imali su i zasebno klanje!

Постоји ли, од настанка ислама па до данас, и један рат,сукоб или бар кафанска туча где муслимани нису били само невине жртве ?

Не знам пуно о Дражи Михајловићу, али говорити о геноциду Срба над муслиманима у Босни, за време другог светског рата, у држави чија је званична политика била истребљење Срба ...што каже наш народ, да није жалосно било би смешно.

Imali jesu ali ne u zvaničnoj politici...

Klanja su uglavnom bila po selima,dođu muslimani pokolju,pa onda ovi osvete ili obratno,pogledaj film Nož biće ti jasnije,to su stvari koje su nezaustavljive...

у ЈВуО служили су босански муслимани одани држави која је нападнута и окупирана, нису били петоколонаши као и већина народа несрпске националности већ су бранили земљу којој су се завјетовали на вјерност. Сад што су им браћа у вјери оснивала СС дивизије то је опет нешто друго и они ће своју плату ко ти и ја добити не брини се ништа, а отом ко је клао и гдје боље да ћутимо.

"Мирољубиви Бошњаци" за време Другог светског рата. Злогласна СС Ханџар дивизија:

handzar_divizija-495x345.jpg

Дакле, Енизе, ови ми не делују да су "жртве".

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...