Jump to content

Рамбо Амадеус светски мега цар - Лик и дело

Оцени ову тему

Andre Williams

Препоручена порука

Треба да свира у Лондону вечерас, па по фејсу зове људе на концерт.

Ima vala da odem u nedelju oko podna u Hajd Park, ponesem gajbicu, pa pravac Spikers Korner da odrzim jedan govor, malo da propagiram MArksizam i Lenjinizam Kraljici ispred nosa, i to na engleskom. Ko nema para za kartu za koncert, nek dodje tu, ponese koju pivu , mortadele i sira, da napravimo posijelo. 

Evo nas u London, bazamo po turskim i balkanskim lokalima, prevelika dzungla, pa sa drzimo poznatih ambijenata. Nema niko pojma da sviramo, kampanja prepustena fejsbuku i dobroj volji ljudi da sharuju prijateljima koji zive ovdje. Ima li neko ideju kako da ubijedimo I Engleze da ovu svirku vrijedi chuti?
Svako sharovanje i preporuka dobrodosla.Blagodarim.

https://www.facebook.com/rasmc.office

Подели на овим сајтовима

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ne znam sto ali ja njega uvek merim i poredim sa Canetom,mozda sto su iz slicne branse...ali Cane mi je car nad carevima i onda mi Rambo uvek dodje neka druga losija verzija.

Nidje veze! :)

Подели на овим сајтовима

• 4 weeks later...

Rambo Amadeus je čitavim tokom svoje intrigantne karijere na živim nastupima uvek prelazio granicu klasičnih koncerata, stremeći teatru i zahtevnoj impro sceni.

Svojim stand up izletima, konferansama, gegovima, duhovitim opaskama I scenskim pokretom slobodno se može reći da je izgradio uspešan krosover virtuozne muzike I modernog teatra.

Atelje 212 mu je sa zadovoljstvom ponudio svoju scenu , na kojoj će ovaj umetnik, uz pomoć svog orkestra I nekoliko mladih glumaca dokazati da žanr , koji je tokom svoje jedinstvene karijere izgradio , bliskiji pozorišnoj sceni I rafiniranoj pozorišnoj publici od klasičnih koncertnih bina, koje su ga u njegovim pozorišnim izletima I uzletima prilično ograničavali.

Must see. Atelje 212 , utorak, 17 juni u 20 h

Tel. 3247 342 ; 322 66 26

[email protected]

teatar-2-200.jpg

http://ramboamadeus.com/leteci-teatar-rambo-amadeusa/

Oduvijek me privlačilo da svirke pretvaram u šou, sa puno digresija, komentara, stand up izleta, medjutim ne dozvoljava svaka bina i svaki audotorium takvu vrstu zabave.
Atelje 212, 17 jun u 20 h. Rambo Amadeus & Leteći Teatar. Sloj svirke, sloj komedije.
S obzirom da moram da plaćam i svoje račune, uplatiću samo 10 posto svoje zarade od ovog dogadjaja u fond za poplave, 3 jula na Kališu dajem kompletnu zaradu
тел. 3247 342 ; 322 66 26
[email protected]s

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...