Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Guest Alefshin

Ислам

Оцени ову тему

Recommended Posts

E to si jako dobro istakao-zloupotreba Novog zaveta i oprostaja. Ne moze se raditi sta se hoce, ocekujuci da ce Isus sve da sredi, slazem se. Ne znam ni ja to tacno da objasnim, valjda sam i ja priglupa  .mislise.. Oseti se zloupotreba, ne mogu se postaviti jasne granice i kalupi kad su ljudski odnosi i licnost u pitanju...Ali kamenovanje nije resenje  winter

pa,vidi...sibanje,smrtna kazna i slicno i nije cilj sam po sebi.da jeste,ne bi danas niti jednog muslimana bilo...(serijat samo za nas vazi,ne za ostale).poenta je da se suzbije sirenje stete.videh negde na forumu post o nekoj devojci iz biveg SSSR-a.kamenovana zbog takmicenja u izboru za mis...Uzas.nije to-to.Ti "nervozni" muslimani bi trebali na sud...ali,druga,i duga prica

nije lijepo da se ophodite prema meni ovako u svetom mjesecu Ramazanu , a vise postujem vjeru i Isusa nego svi vi , nego nije bitno . ako moze da mi se vrati stari profil , da ne  moram ulaziti sa proxy adresa stalno ? ljudski je prastati . ja sam vama presao preko svega , a bilo je dosta uvreda . a vi? ovde samo dokazujete ko je veci vjernik.  Ramazan Serif Mubarek Olsun svim muslimanima , Sellam Alejkum i neka je mir s vama.

Е овако. пре неко вече, случајно сам набасао на један чланак на википедији,а ради се о тзв. СС Ханџар дивизији у Другом Светском рату. Хтео бих да знам да ли у исламском свету има сличних ствари овој и како муслимани оправдавају ову чудну појаву. Да ли су прпадници ове дивизији били муслимани недовољно утврђени у својој вери,или им је вер била иницијална каписла да се прикључе? Како су муслимани прихватили да носе кукасти крст на својој униформи и уопште буду подређени Рајху,који није гајио ни према хришћанству сипатије...сам Хитлер је био езотеричар и припадао некој секти Туле колико знам,а то важи и за већину људи који су га окруживали.

У вези са поменутом дивизијом линк-

http://hr.wikipedia.org/wiki/13._oru%C5%BEana_gorska_divizija_SS-a_%22Hand%C5%BEar%22

П.С. Не покушавам да провоцирам муслимане, већ ме занима шта они мисле о томе

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...