Jump to content
Јаков.

Beogradski Festival piva 2011 (RAW)

Rate this topic

Recommended Posts

Drage moje želim da vas ovde izvestim o ovogodišnjim bahanalijama na takozvanom Beogradskom pivskom festivalu .  Just_Cuz_19

Čudićete se možda mile moje zašto baš u žensko ćoše, ali s obzirom da smo mi žene davno osvojile svoje mesto  u kahvanama i za šankovima, a muškarci se dali u štrikeraj, ništa nije čudno.

Uletim ja tako sva montirana, sve sa crnom maramom, jelekom, anterijom i opancima na taj BG Bear Fest. Bili na pozornici neki Gruvi... Zemlja gruva... vidim one sestrice iz tog benda vode glavnu reč a neki polugejevi koji bi mogli samo zbog svog fizičkog obličja da se nazovu muškima, skakuću ko onomad kad sam u Stepojevcu gazila grožđe kod gazda Đoke.  Wow. super mjuza...

naručim na jednom šanku koji je bio najbliži bini sok (recimo da je to bio sok, nećemo u detalje). WOW. Piče one devojčice a ja samo cupkam.. Nije ko kokonješte i moravac, ali može da prođe.

Završi se njihov deo, nasta pauza... promuvah se među svijetom, videh sve đuvegije krasne ali ne znam samo zašto čupaju obrve, i neke kone što nose šešire i u pantale se uvlače.

Taman dovoljno vremena da tresnem još dva-tri "soka" dok ne krenu neki novi...

I desi se i to... Švajcarska je dala ovom svijetu možda banke, ali dala je i odličan Tribute Band grupe Nirvana.

Otrčah u prve redove. Žena (ups. muž) ne može da me prati... Ona (on) se zadržao i priča sa koleginicom sa posla.

Epilog možete videti ovde...

01bearfestbg2011.jpg

02bearfestbg2011.jpg

03bearfestbg2011.jpg

04bearfestbg2011.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=KIzq0nzF07w

Da sumiram... za ova (do sada) tri dana Festivala, dobri bendovi bili. Proizvođači omanuli. Nije bilo izlagača ko prethodnih godina, pogotovo onih stranskih. Dominiraju domaći brendovi i fale kiosci sa posnom hranom. (Ko da to nekad pa i ima?  0212_rolleyes )

Ima i stranaca dosta. Ne znam iz kojih su zemalja ali svi pričaju naški. Američki.

Čini se da su te sestrice iz inozemstva malo srdačnije i spremnije na ... druženje, ali nisam smela da proveravam jer mi se že...(muž) negde vrzmao oko njih.

Neke poželeše da se slikavaju sa monom, valjda sam im u nošnji bila atraktivna pa se sa radošću odazvah njihovim molbama za slikovanje i naplatih lepih 5 evara. Ni kod babe nije džabe....

Volim vas...

Vaša Pelagy

4chsmu1

Je li Vladane Pelagijo,jel ti se ono fontele malo iskrivio na dole kod treće fotke,slučajno?  4chsmu1

I što mi se ne javi kad sam te vikala iz gomile?Možda zato što si pričao/ la sa onom visokom plavušom,zmijskog tela? Zašto muškarci vole plavuše čak i na beer festu?  Just_Cuz_19

E,da jesi li skakala uz nirvanu,videh ja malo žešće skakanje beše. 0110_hahaha  Čista desetka!  0212_rolleyes

DANAS VODIŠ NA BEER FEST MENE oću ono sFun_bat  što si pio i nema izgovora  0110_hahaha

@ Vladan Stjepan Ibrahim

jel si ti zensko ili musko ?

i ja sam bila na tom festu pa nista od toga nisam videla ,ocigledno da ne vidim dobro ....

mada sam ja bila samo na koncertu zvonka Bogdana od 19 10 ,ostala sam npr do 21

i bilo je kokica za one koji poste  4chsmu1

Sutra ne znam da li ću moći sejo Anastasy.. Ostale mi dve glave da završim Majendorfa i onda imam iz biblioteke što sam uzela Šmemija... a moram da vratim u utorak... Ahhhh... razumećeš me..

Didoni... sve za tebe kono.. Ne moraš da platiš ništa, ali onaj tvoj džem ...

@ Vladan Stjepan Ibrahim

U Bogu smo svi jednaki. Nema jevreja ni jelina, muškog ili ženskog...  :bla:

i ja sam bila na tom festu pa nista od toga nisam videla ,ocigledno da ne vidim dobro ....

i bilo je kokica za one koji poste  dada

Bogdan? Zvonko? Hmmmm... Zvuči kao neki dobar metal. Mada ima u tom imenu i nečeg pankerskog...

Eeeee setio sam se...

"Ej salaši sa severa Bačke"... to mu je baš jaka... Onako... Negde je u rangu sa "Šudasteja šudazgo" od Kleša.

:drugarstvo:

@ Vladan Stjepan Ibrahim

U Bogu smo svi jednaki. Nema jevreja ni jelina, muškog ili ženskog...  :bla:

i bilo je kokica za one koji poste  dada

Bogdan? Zvonko? Hmmmm... Zvuči kao neki dobar metal. Mada ima u tom imenu i nečeg pankerskog...

Eeeee setio sam se...

"Ej salaši sa severa Bačke"... to mu je baš jaka... Onako... Negde je u rangu sa "Šudasteja šudazgo" od Kleša.

:drugarstvo:

sta god to znacilo .............

Odvratno,

bili ja i supruga pre neko vece, svratili u prolazu bas kad je bio Zvonko Bogdan.

Opsti utisak je neorganizovanost, prasina na sve strane i shoranje gde ko stigne, bez blama. 0304_smile4

p.s. ima i girice i pomfrit