Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Тема јасна из прве поруке

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 2 минута, Natasenka рече

Related image

само ако хоће и себи и жени да учини медвеђу услугу... ;) 

знаш ваљда да жене сваког другог трећег дана нешто друго кажу, па ко ће то да испрати? седам мужева за сваки дан по један дежурни :)) 

пре 2 минута, Vladan :::. рече

само ако хоће и себи и жени да учини медвеђу услугу... ;) 

знаш ваљда да жене сваког другог трећег дана нешто друго кажу, па ко ће то да испрати? седам мужева за сваки дан по један дежурни :)) 

Image result for o zenama

пре 6 минута, Natasenka рече

Image result for o zenama

нема рилке појма, то се другачије каже: прави мушкарац је онај који зна све оно што његова жена никада није рекла ;) 

ја се додуше са тим уопште не слажем али јесте да много моћно звучи :)) 

пре 3 минута, Vladan :::. рече

нема рилке појма, то се другачије каже: прави мушкарац је онај који зна све оно што његова жена никада није рекла ;) 

ја се додуше са тим уопште не слажем али јесте да много моћно звучи :)) 

žena će reći šta želi bilo kak. osim riječima. :)

Јесте да избегава да игра за Србију,али треба подржати Николу Јокића.Преко линка,може се гласати за њега.

https://www.google.com/search?q=nba+all+star+vote&rlz=1C1SQJL_slSI781SI781&oq=nba&aqs=chrome.0.69i59j69i57j69i60j69i59j0l2.2721j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

пре 8 часа, Natasenka рече

ovo bi okrutno. nimalo romantično. ni smešno. :)

ма то се ја шалим само, ко још може да одбије женско са болећивим изразом лица и "сузним" очима :0205_whistling:

пре 17 часа, Vladan :::. рече

ма то се ја шалим само, ко још може да одбије женско са болећивим изразом лица и "сузним" очима :0205_whistling:

ОЧИ и СУЗЕ жене су улаз у њено срце и душу ...!!

Један мали дечак упитао је своју мајку:"
МАЈКО, зашто плачеш?". Зато што сам жена,
одговорила му је мајка. Не разумем те" рекао
је дечак. Мама га је само загрила нежно и
рекла му:"никада и нећеш разумети сине".
Касније је упитао свога оца: "Тата, зашто ми
се чини да мама плаче без икаквог разлога?"
Све жене понекад пусте своје сузе без икаквог
разлога, било је једино што је отац знао рећи.
Дечак је одрастао и постао је човек, а још увек
се питао и тражио одговор, зашто жене плачу??
Једне ноћи у сну му се јавио Бог, а он га је
упитао:"Боже, зашто се жене тако лако расплачу?"
Бог му одговорио:

"Кад сам стварао жену морала је бити посебна.
Дао сам јој рамена довољно јака да носи сву
тежину овога света, а опет довољно нежна да
свакоме могу пружити утеху. Дао сам јој
унутрашњу снагу да поднесе пород и одбијање
које јој толико пута стиже од њене деце. Дао
сам јој чврстину која јој омугућује да иде даље
кад сви други одустану и да се брине за своју
родбину и породицу у дане болести и невоља
без приговора. Дао сам јој осећајност да воли
своју децу без обзира на све, чак иако су је веома
повредили. Дао сам јој снагу да носи свога
мужа кроз његове грешке и начинио је од
његовог ребра да би штитила његово срце.
Дао сам јој мудрости да зна да добар муж
никада не би повредио своју жену, али да
повремено тестира њену снагу и одлучност
да постојано буде уз њега. И напокон, дао сам
јој СУЗУ да се исплаче. То је само њено на
кориштење кад год јој затреба. Видиш, сине
мој, рече Бог: "Лепота жене није у одећи коју
носи, ни у њеној фируги илу у начину на који
се чешља. Лепота жене мора се видети у
њеним ОЧИМА, јер је ту УЛАЗ у њено СРЦЕ
и ДУШУ - место где станује њена ЉУБАВ !!!

Зато, рече Бог: "БУДИ ЈАКО ОПРЕЗАН, НЕЖАН
И ПАЖЉИВ ПРЕМА ЖЕНИ ДА ЈЕ НЕ РАСПЛА-
ЧЕШ, ЈЕР ЈА БРОЈИМ ЊЕНЕ ПРОЛИВЕНЕ
СУЗЕ ... ЖЕНА ЈЕ НАСТАЛА ОД ЧОВЕКОВОГ
РЕБРА, А НА ОД ЊЕГОВИХ СТОПАЛА ДА СЕ
ГАЗИ ПО ЊОЈ, НЕ ОД ЊЕГОВЕ ГЛАВЕ ДА СЕ
СА ЖЕНОМ ВЛАДА. ... ВЕЋ ОД ЊЕГОВОГ БОКА
ДА МУ БУДЕ ЈАДНАКА, ИСПОД РУКЕ ДА БУДЕ
ЗАШТИЋЕНА И ПОКРАЈ ЧОВЕКОВОГ СРЦА ДА
БУДЕ ВОЉЕНА...

Kaxbl.gif

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

• Сличан садржај

• Од александар живаљев,
      хумор као афродизијак за жене
      Смијех је секс без додира!
      Пише: Данинa Николић-март 18, 2017   Секс је најинтензивнија размјена тјелесних течности и осјећаја између двоје људи, тако да је хумор нешто као секс без додира. Уз њега екстатично уживате баш као и у сексу, сублимирате бијес и агресију, развијате толеранцију, упознајете се и јачате сопствено и парнерово самопоуздање, кажу стручњаци
      Пише: Данина Николић
      Духовитост је једна од три особине коју свака жена прижељкује код мушкарца. Ово су доказала сва истраживања о парнерским односима у Европи и Америци. Истраживања су показала и да је смијех афродизијак за жене.
      У психолошком смислу духовитост означава особу чији су ментални процеси живахни, тако да нас она често изненађује својим оригиналним начином изражавања, објашњавају психолози.
      Ријеч ,,хумор“ потиче од старих Грка, и означава течност, а они су тврдили да мјешавина тејелесних течности контролише људско здравље и осјећања. Секс је најинтензивнија размјена тјелесних течности и осјећаја између двоје људи, тако да је хумор нешто као секс без додира. Уз њега екстатично уживате баш као и у сексу, сублимирате бијес и агресију, развијате толеранцију, упознајете се и јачате сопствено и парнерово самопоуздање, кажу стручњаци.
      Наравно, као што и квалитетан секс зависи од спонтаности и опуштености, тако се и хумор најбоље изражава у неформалној атмосфери.
      Када с партнером дијелите ужитак изазван хумором и смијехом, ствара се снажан осјећај блискости и повезаности. Кад се двоје људи смије заједно, рађа се позитивна атмосфера и осјећај да се допуњавате.
      Шалом утичете на ментални ток партнера, обоје напуштате рутину живота и препуштате се игри, а свако разочарење и проблем настају у том тренутку. Не треба вам ни новац, ни излазак, ни вино, ни повод. Кад се смијете, довољно је само да сте заједно и да све буде сјајно.
      Као што се дјеца играју играчкама, ми се играмо појмовима. Хумор је управо то. Долази у спонтаним ситуацијама и зато није тешко бити духовит кад имате правог парнера поред себе.
      Такође, добро је кад човјек има способност да се шали на свој рачун и кад прихвата шале на исти. На тај начин се подстиче повјерење међу партнерима и самопоуздање.
      Чињеница да сте способни да се издигнете изнад сопствених мана и недостатака јако опушта друге људе. Осим тога, добро је насмијати се сваком проблему, јер, чим сагледате духовите аспекте тешке ситуације, сагледали сте проблем у правом свијетлу, са здраве дистанце.
      Када наступе конфликти и неслагања, хумор ће олакшати ствари и помоћи да обновите добре вибрације и слогу. Хумор спречава расправе и смањује јачину сваке изговорене ријечи. А стручњаци наводе да је секс после смијања много страснији.
      http://www.sedmica.me/smijeh-je-seks-bez-dodira/
    • Од Драшко,
      Čitajte novi ŽRU tabloid

ŠOKAnNTO!

Dragana Milošević: "Boli me uvo!"
      RYLAH :"Arsenija će leteti sa foruma"
      Arsenija: "Ne napuštam(o) forum, odlazim(o) sutra...zauvek....do ponedeljka"
      Željko:"Milan Rakić mi je nudio plac u Mačvi da ga postavim za glavnog moderatora"

Čitajte ŽRU tabloid

Budite IN