Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Анастасија

Песма којом бисте изразили тренутно расположење или упитаност...

Оцени ову тему

Recommended Posts

,,.. kad su sve zene ona

i nose njegnu glavu,

ali nijedna celu.

A ona zivi nepoznata medju ljudima 

odmara se od tebe i svog imena.

Ali ma gde zivela i ma ko bila

znaces da je to ona

i da ne moze biti niko drugi,

jer nikog drugog na tvome svetu nema! " 

:D:D

пре 2 минута, Nikola Stojanovic рече

Miran gosn Pekito ! Trenutno sam potrefen poezijom ! :D:D:D

то су дивни, светли моменти твоје личности, скривени све до сада :skidamkapu::eit3du:

1 hour ago, Предраг М рече

то су дивни, светли моменти твоје личности, скривени све до сада :skidamkapu::eit3du:

Ta je nagost moje duse, gosn Peki, davno rezervisana za posebnu jednu momu. Tebi koe cu ti otkrivam. :D:D Si lud?

пре 23 часа, Предраг М рече

Ах, не знаш ти госн Пекито ( 12:smeha: ), Ниџа кад извади Рилкеа из рукава, ми, осетљиве душе, сви попадамо :0222_shocked:

пре 1 сат, Milica Bajic рече

Ах, не знаш ти госн Пекито ( 12:smeha: ), Ниџа кад извади Рилкеа из рукава, ми, осетљиве душе, сви попадамо :0222_shocked:

Једну тему да отворимо за Ниџу да нам штелује емоције :smizla10:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...