Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Оља

Родна равноправност у вртићима

Оцени ову тему

Recommended Posts

Polako ova tiranij aulazi i u nase drustvo.Sa decom sam nedavno na drzavnoj TV gledala neki crtac,kao neki bata i seka kuvaju jela i kad treba da se stavi jelo u rernu ili na sporet ili u mikser,dakle,kad nije za decu preporucljivo da diraju te aparate,oni ne zovu MAMA ili TATA upomoc,nego zovu ODRASLI!!!Znaci,ne mora dete da ima roditelje razlicitog pola,nego mogu ti odrasli da budu dve mame,dve tate,dve bivse zene operisane u muskarce i da n enabrajam ostale nebuloze...Bilo na RTS 2 do nedavno,svakog jutra nesto pre 8 sati...Inace,uvek se neki muski lik pojavljivao da im pomogne,pa ne znam zasto ove nasi nisu preveli to ODRASLI kao TATA,ali sta znam,mozda je to neka zena koja je promenila pol...Jadna nam deca...Evo,danas rasirili pedersku zastavu na zgradu ministarstva...

Све почиње увођењем геј парада, вештачким речима (попут пилоткиња)...па се дође до овог...Не, не, не сме ово зло даље да се шири...Подела инересовања и наклоности ка неком занимању сасвим је природна. Понаваљам, циљ је уништавање породице. Најгора демонска работа, која нам се пласира ( а нарочито деци) у главе. На нама је да их заштитимо.

Не може нико да ме натера да гледам дев жженске да се јавно љубе на улици, а да ми при том није мука. Срећом, и мојој деци се повраћа. Ја са њима причам о томе. Морају да знају.

ниши, узе ми реч из уста  ekstra :cheesy2: klapklap 1000000001010

Ово је врх њиховог лудила...Прво су се борили за "равноправност". Шта сад? Праве андроиде? Сирота деца. Замислите ово лудило кроз пар генерација. Против овог зла се најоштрије  мора борити. Има ли веће демонске работе од ове??? Уништити поделу на полове. Ја сам забезекнута.

кхм, праве андрогине - андроиди су нешто друго  :drugarstvo:

smej.gif smej.gif smej.gif

какви морони

па први пут и тебе да потпишем  facenew22222222 facenew22222222 facenew22222222

Селе није теби рекла да си андроид, прочитај горње коментаре па ћеш да видиш да се није уопште теби обратила. Нема потребе за овако тешким ријечима. Свако добро.

А што се теме тиче могу само да  facenew22222222 facenew22222222 facenew22222222

i sad neka mi neko kaze da su teorije zavere paranoja

чекај, ти стварно мислиш да овога није било пре?

да није било педера, лезбејки, хермафродита, бисексуалаца који су имали своја краљевства, територије, ратове?

па шта мислиш што су их хетеросексуалци истребили или су се истребили сами?

repetitio est mater studiorum, илити школа за понављаче.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...