Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Juan Valdez

Милан Ћирковић о користи од науке

Оцени ову тему

Recommended Posts

Cirkovic cesto poteze napomenu "Ovo nije bilo potrebno...", ali citajuci ga na doticnom forumu pitam se koliko je njemu potrebno sve to sto pise, jer ono sto pise i nije nesto sto izuva iz carapa sa kvalitetom.

Covek je dobar populizator nauke, dobar bloger, ali osrednji govornik i ne tako specijalni forumas.

Cirkovic cesto poteze napomenu "Ovo nije bilo potrebno...", ali citajuci ga na doticnom forumu pitam se koliko je njemu potrebno sve to sto pise, jer ono sto pise i nije nesto sto izuva iz carapa sa kvalitetom.

Covek je dobar populizator nauke, dobar bloger, ali osrednji govornik i ne tako specijalni forumas.

A kakav je forumas? Koje si diskusije pratio pa si dosao do takvih zakljucaka? Samo ovu poslednju ili ...

I sta mislis o ovim ostalim forumasima na temi vaseljena, i sl.?

- Sto se ovog prvog dela tice zar se to pitanje ne moze primeniti i na mene i tebe? Koliko nama treba

sve ovo sto tu pisemo?

- Trebalo bi videti da li se igde na forumima namenjenim sirokim masama pise tako kvalitetno da bi

dovelo do naglog izuvanja iz carapa?! amin-nas

A kakav je forumas? Koje si diskusije pratio pa si dosao do takvih zakljucaka? Samo ovu poslednju ili ...

I sta mislis o ovim ostalim forumasima na temi vaseljena, i sl.?

Da budem iskren, samo poslednju da mi je ostala u secanju.

Kakav je forumas? Potkovan, ali neubedljiv.

Ostali su nebitni, ali nijedan koji kupi na prvu loptu poput Milosa Babica.

- Sto se ovog prvog dela tice zar se to pitanje ne moze primeniti i na mene i tebe? Koliko nama treba

sve ovo sto tu pisemo?

- Trebalo bi videti da li se igde na forumima namenjenim sirokim masama pise tako kvalitetno da bi

dovelo do naglog izuvanja iz carapa?! amin-nas

Ma ako Cirkovic voli da se gadja jakim sintagmama, neka bude svestan da ni sam nije imun na njih.

Uuuh, neces verovati, ali imam nekoliko forumasa na pameti koji kupe od starta, drze sve vreme kroz hiljadu postova i koji ostavljaju utisak bezmalo na svakoga.

Uuuh, neces verovati, ali imam nekoliko forumasa na pameti koji kupe od starta, drze sve vreme kroz hiljadu postova i koji ostavljaju utisak bezmalo na svakoga.

Uhhh neces verovati ali ne zanimaju me solipsisticki sudovi jer ako pogledas tako onda Kosta Cavoski i Smilja

Avramov (sa ostatkom ekipe) siju i Crika i Milosa u izuvanju iz carapa. Tako da bas iz takvih razloga

popularnost nikako ne bi smeo biti kriterijum bilo kakvog kvaliteta.

Jel' ima na B92 neki forumas koji "kupi u hiljadu postova" po tvom mislenju?

Ne bih znao. Bilo ih je, ali su presli na drugi forum.

Uhhh neces verovati ali ne zanimaju me solipsisticki sudovi jer ako pogledas tako onda Kosta Cavoski i Smilja

Avramov (sa ostatkom ekipe) siju i Crika i Milosa u izuvanju iz carapa. Tako da bas iz takvih razloga

Cek, pa ti si me pitao za moje misljenje? Sto s sad bezobrazan?

Btw, cenim da ce se mnogo vise njih sloziti da to dvoje pomenutih vise sije Cirka nego Milosa, kad smo kod solipsizma.

Sta fali Cavoskom i Smilji?  amin-nas 4chsmu1 4chsmu1

Sjano pise, sa povremenim, nepotrebnim burstovima prepotencije.

Ali prava steta sto nije harizmaticniji govornik, mozda bi mu neka TV kuca utom slucaju ponudila neku emisiju ili slicno.

Ako malo bolje pogledas ove popularizatore ateizma i sekularnog nacina misljenja in general zar nemaju svi

taj povremeni nalet cinizma i arogancije? Mislim ne moras biti tuka kao Stojadinovic ali mozes biti kao

Thunderfoot kad kida one 6days likove.

Sta fali Cavoskom i Smilji?  4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

Ajd sad i ti jel oces da nagrnu SDKovci na ovu temu?! amin-nas

Btw, cenim da ce se mnogo vise njih sloziti da to dvoje pomenutih vise sije Cirka nego Milosa, kad smo kod solipsizma.

Uzmimo da si u pravu, nek je tako. A da li smatras da je to normalno da oni sa takvim "naucnim" sadrzajem

budu pa i do kolena Milosu a kamoli da ga siju??? Ako je tvoj odgovor da nije normalno da mu budu ni do

kolena onda znas zasto smatram da broj "fanova" nije merilo kvaliteta. Ako mislis da je normalno onda bolje

da prdjemo na neku drugi pricu jer imamo potpuno drugacije metode vrednovanja stvari.

Cek, pa ti si me pitao za moje misljenje? Sto s sad bezobrazan?

Kad nekog pitam zasto misli da Vagner nije kvalitetan kompozitor ne ocekujem odgovor tipa "Stonsi imaju

mnogo vise fanova". Jer ako u tu jednacinu ubacimo Cecu umesto Stonsa rezultat je isiti.

Sjano pise, sa povremenim, nepotrebnim burstovima prepotencije.

Ali prava steta sto nije harizmaticniji govornik, mozda bi mu neka TV kuca utom slucaju ponudila neku emisiju ili slicno.

Ako malo bolje pogledas ove popularizatore ateizma i sekularnog nacina misljenja in general zar nemaju svi

taj povremeni nalet cinizma i arogancije? Mislim ne moras biti tuka kao Stojadinovic ali mozes biti kao

Thunderfoot kad kida one 6days likove.

Pa meni super dok se slazem sa onim koji ismeva, al' lepsi mi je pristup cike sa mog avatara amin-nas .

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...