Jump to content

Пoрoдици Ђokoвић ниje дoзвoљeн улaзak у Хрвaтсkу

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ja hocu da postavim pitanje zasto je ovo vazna vest???

Sto su tamo neki bogatasi (u ovom slucaju Srbi) zeleli da skoknu do Dubrovnika, pa im ovi nisu dali ...

Ili sto se radi o porodici Djokovic..

JAKO BITNA STVAR....

Поставио сам текст и насловио тему са "Летовање у Хрватској".

Мод је преименовао тему у "Пoрoдици Ђokoвић ниje дoзвoљeн улaзak у Хрвaтсkу", па ми је самим тим моју идеју да причамо о летовању у Хрватској (теми о којој је вероватно већ било речи прошлих година) осујетио. Мисим, нема љутиш. facenew22222222

Хтедох да порадим мало на анти кампањи одласка код негостољубивих комшија...ал добро.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 40
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Sto su tamo neki bogatasi (u ovom slucaju Srbi) zeleli da skoknu do Dubrovnika, pa im ovi nisu dali ...

JAKO BITNA STVAR....

Мод је преименовао тему у "Пoрoдици Ђokoвић ниje дoзвoљeн улaзak у Хрвaтсkу", па ми је самим тим моју идеју да причамо о летовању у Хрватској (теми о којој је вероватно већ било речи прошлих година) осујетио. Мисим, нема љутиш. :djetalina:

Хтедох да порадим мало на анти кампањи одласка код негостољубивих комшија...ал добро.

мислим да је тема и требало да остане таква каквом си је и насловио, јер овако не само да шаљемо негативне емоције према суседима већ и према својима...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нису ми јасни срби који иду тамо на летовање.

Хрватска обала је предивна, не могу ни да је упоредим са оном у Црној Гори у том естетском смислу.

Што се тиче љубазности и услужности мој утисак је да у ЦГ не могу да се похвале тиме.

А Хрватска. Шта рећи?

slika-Film-Mrznja-na-DVD-u-88445x640.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mi smo osamdesetih isli na letovanja u Hrvatsku skoro svake godine,secam se dosta iako sam bila mala,ali najupecatljivije mi je secanje iz Splita kada su nas nazvali cetnicima i secam se da sam pitala tatu sta to znaci...ubrzo posle toga smo otisli i od tada smo isli u Grcku.To je bilo mozda 87. ili 88. ne znam tacno.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

JAKO BITNA STVAR....

Мод је преименовао тему у "Пoрoдици Ђokoвић ниje дoзвoљeн улaзak у Хрвaтсkу", па ми је самим тим моју идеју да причамо о летовању у Хрватској (теми о којој је вероватно већ било речи прошлих година) осујетио. Мисим, нема љутиш. :group111:

мислим да је тема и требало да остане таква каквом си је и насловио, јер овако не само да шаљемо негативне емоције према суседима већ и према својима...

Biće rešeno oko naslova teme ,

verovatno ne namerna greška onog ko je spajao ove dve teme (neznajući šta je brat Ivan nameravao sa ovom temom) , zato što su iste...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zbilja, sta ce u Hrvatskoj.

И ја се питам, и то још у Тисућљетњем  Д(Ђ)убровнику.

Ма требала је и Тереза да дође да их испраши због срушене своје куће у Конавлима неким.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja tamo ne bih isla da mi plati neko.Videla sam ja dok sam zivela tamo,kako oni nas tretiraju,kako nas "vole".Pola svog zivota provedenog tamo imam,ali ne bih nogom krocila u svoj rodni grad,jednostavno,nemam zelju ni volju i ne zelim da neprijatelje svoje u iskusenje dovodim da me cetnikusom nazivaju.Cast izuzecima,ali mi oni ne bi mogli pomoci,premalo ih je.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Aj da su Novaku zabranili ulaz pa da razumem buku oko vesti.. ali koj su faktor "porodica djokovic"?

Meni ovo lici na "moj sin je mnogo bitna faca pa sam i ja materijal za vesti..."

Gluposti...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Aj da su Novaku zabranili ulaz pa da razumem buku oko vesti.. ali koj su faktor "porodica djokovic"?

Meni ovo lici na "moj sin je mnogo bitna faca pa sam i ja materijal za vesti..."

Gluposti...

А мени ово личи на ситну корупцију, не битно што је Ноле Србин.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Gluposti...

Ma cuti bre, seljanija obicna, da ne pcujem sad... nista nema smesnije nego kad se srbin naduje da je neko...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Al' vi volite Srbiju... Da neko krene na Srbina, vi bi verovatno prvi zbrisali i jadnog Srbina ostavili samog. Sam je kriv, zar ne..

Kakve veze ima jel neko voli Srbiju sa ovom komedijom?

Rekoh vec, i ovde kod nas je imao ispade & brukanje...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Al' vi volite Srbiju... Da neko krene na Srbina, vi bi verovatno prvi zbrisali i jadnog Srbina ostavili samog. Sam je kriv, zar ne..

Kakve veze ima jel neko voli Srbiju sa ovom komedijom?

Rekoh vec, i ovde kod nas je (otac mu) imao ispade & brukanje...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...