Jump to content

Što Pravoslavci misle o Gospinom ukazanju u Međugorju?

Оцени ову тему

Da li vjerujete da se Gospa ukazala u Međugorju?  

63 члановâ је гласало

1. 1. Da li vjerujete da se Gospa ukazala u Međugorju?

• Vjerujem
      5
    • Ne vjerujem
      44
    • Nisam siguran
      13

Recommended Posts

• Одговори 162
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Бобетко је са својим војницима сравнио Цркву у Пребиловцима и гробље где си сахрањене кости избађене из јама 1991. Није им то било доста па су тамо направили и депонију.

Алах зна, али се ником не јавља па од тога ништа. Ми овде причамо о Богородици која се јавила овим или другим католицима и о односу различитих богојављења, јер Бог се јавља и кроз Епископа, али и кроз

Па нема, односно ја не вјерујем у метафизичког бога, у мистеријског да, а тој твојој крв - тло причи потражи извор па види одакле потиче, као и она да су Срби језичка заједница... Знам само да ме мој

Постоване слике

Može i komentar za Gospina ukazanja u Lourdesu i Fatimi. Kako doživljavate Marijina ukazanja?

Meni osobno ono iz Fatime ima najjači utisak jer sam čitao svjedočanstva vidjelica i brojnih promatrača. U Međugorju sam bio i jako me se dojmilo. Imao sam tamo i jednu od najboljih ispovijedi.

Pronašao sam vam i dva zanimljiva Youtube filmića snimljenih u Međugorju:

(obavezno pogledati od 1:10 do 1:16)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

искрено, не знам шта бих рекао јер ми је све то око Међугорја крајње климаво.

поготово што и међу римокатолицима има опречних мишљења.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Што мање чуда, виђења... то је боља вера. И код нас тога има да људи хрле тамо где се у дрвету "указала" Богородица, где је промироточила икона... и онда је њихова вера везана за чуда па испадне да где нема чуда нема ни Бога.

Конкретно за Међугорје не знам пуно једино оно што је писано у новинама да је у питању превара и да је то потврдио Рим.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Немој ме погрешно схватити али се мени ово појави када код усмјерим камеру свог телефона на Сунцу. Тако да или   ја  имам толику Божију милост па да видим Богородицу сваки пут када кроз сочиво камере погледам ка Сунцу или се једноставно ради о некаквом техничком немогућсту посматрања Сунца кроз камеру.... :cheesy2: :cheesy2:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pitanje iz naslova, dakle: što Pravoslavci misle o Gospinom ukazanju u Međugorju? Jeste li bili u Međugorju i kakvi su vam dojmovi?

Imate i anketu pa tko želi neka odgovori.

Hvala.

Vatikan nije jos priznao to kao cudo.Parohijski svestenik koji je bio u to vreme tamosnji svestenik je kasnije imao problema sa "pretpostavljenima" i negde su ga sklonili. Neki od onih koji su imali "vizije" su usli u biznis sto i nije bas kompatibilno sa ponasanjem ljudi koji su imali slicna vidjenja. Takvi su se obicno posvecivali Bogu.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Неки православни мисле да је Међугорје само једно од српских стратишта над којим су демони покушали да се поругају.

S druge strane brda, na kojem se Devica Marija navodno ukazivala hrvatskoj deci, ustaše su 24. juna 1941. godine mučile i ubile svih sedam srpskih monaha iz obližnjeg pravoslavnog manastira Žitomislić. Nešto kasnije, ustaški odredi pobili su 3.000 muškaraca, žena i dece, gotovo sve srpske nacionalnosti i zakopali ih u jamu kod Međugorja. Godinu dana posle smrti Josipa Broza, 24. juna 1981. godine, a upravo na godišnjicu ustaškog pokolja, šestoro dece iz hrvatskih porodica (najmlađi je imao 10, a najstariji 16 godina), videlo je u Međugorju Devicu Mariju, vest su rekli roditeljima i to je bilo dovoljno da se stvori kult, zbog koga je ovo hercegovačko selo do danas posetilo preko 30 miliona hodočasnika.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:246954-Kraj-prevare-u-Medjugorju

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne verujem u nikakva čuda. Jedino čudo za mene je večni život i vaskrsenje o Drugom Hristovom dolasku. Sve ostalo su laži, prevare, halucinacije, kako god...Čekam vaskrsenje mrtvih i život budućeg veka- to je jedino u šta verujem i šta će mi više od toga... 7896634

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Што мање чуда, виђења... то је боља вера. И код нас тога има да људи хрле тамо где се у дрвету "указала" Богородица, где је промироточила икона... и онда је њихова вера везана за чуда па испадне да где нема чуда нема ни Бога.

Конкретно за Међугорје не знам пуно једино оно што је писано у новинама да је у питању превара и да је то потврдио Рим.

7896634 sHa_sarcasticlol sHa_sarcasticlol

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...