Jump to content

Љубљење

Оцени ову тему

Препоручена порука

?, ????? ???? ? ????. ?? ??????? ?? 2 ???? ?? ??????, ? ??? ???????? ?? ?? ????????. ? ?? ?? ???? ? ???????. ??????? ??? ?????  joooj ?? ? ??? ??? ?????? ??? ?? ???? ???? joooj ?

kao na vaseljenskim saborima joooj
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 226
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Само ћу да те подсетим брате Константине да сам ја студент богословског факултета, а и манастирски ђак. (не гордим се, нити сматрам да сам привилегован због тога) Веома ми је познат смисао поста, јер

Ima ovde na forumu, par zanimljivih likova koji se za odbranu pravoslavlja sluze blacenjem, mrznjom, cinizmom... Pri tom one koji ih kritikuju vredjaju, nipodastavaju i jako brzo padaju u vatru, valjd

Alo bre prosvetljeni pravoslavce, ne mozemo mi menajti zakon Boziji kako se nama svidja, kao ni Hrista(mada to dosta njih poksava), vec promenimo sebe u skladu sa Gospodnjim zapovestima.il tii mozda m

čitam ovo i stvarno je loooodo  joooj joooj joooj....pa neki ne mogu ni o najprostijim stvarima da pričaju u svetlu jednostavnosti i lepote tih stvari....poljuba c je susret 2 ličnosti....ja iz ovoga što čitam vidim samo neke fiktivne poljupce koji služe kao metafore...sve se svodi na post,sme,ne sme...da li je greh.....ta reč nekima ne ispada iz usta...sve se OBAVEZNO začini svetim ocima i brmbrm....ajmo....na traktorče i pali...mislim da je nekorektno da osobe bez devojke ili žene daju komentare koji su isključivi ili jednostrani,ako ima takvih osoba.......meni je ponekad poljuba c  intimniji od seksa...kažem,ponekad...zaista sam imao osećaj da se ljubim sa nekim ko je svet-sa nekom,da budem precizniji.... 0104_cheesy ne svet u smislu svetitelja već u smislu apsolutne iskrenosti,u smislu da mi neko sebe daje -na tacni.....i ja sebe njoj.......iskreno rečeno,vrlo sam blagodaran Gospodu što mi je pružio zadovoljstvo da ovo doživim....

evo par zanimljivosti o ljubljenju....Oni muškarci koji poljube svoju ženu pre odlaska na posao žive 5 puta duže.--tačnije 564 god joooj

Hormon endofrin koji se proivodi u toku ljubljenja 200 puta je jači od morfijuma. :cheesy2:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

a ovo je judin :cheesy2:............................

Постављена слика

kaže bob dilan...u 1 pesmi  http://www.bobdylan.com/#/songs/god-our-side

In a many dark hour

I've been thinkin' about this

That Jesus Christ

Was betrayed by a kiss

But I can't think for you

You'll have to decide

Whether Judas Iscariot

Had God on his side. .....u svojim trenucima krize,razmišljah o tome da je Isus Hristos izdat poljupcem.....ali ne mogu da govorim u vaše ime,moraćete sami da odlučite,,,da li je Bog bio na strani Jude iskariota

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

пољубац и грех.... ма лудило...

волим да се љубим и шта сад? то је грех?  неки људи овде очигледно не знају ни шта значи реч грех... али добро....   

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Dobro brate nema problema,samo nemoj je ljubiti pre braka,ici ces u pakao :cheesy2:

Sad ti lepo raci kad sam ja raekao ili napisao da necu,
E bas necu da ti kazem joooj joooj joooj.
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Kao prvo napravila sam lapsus calami.Ispravila sam ga odmah.Brzo kucam,i konstantno mi je u glavi samo Jedan,Ljubav moja najveca Hristos!

A kao drugo,momci,udaljili ste se od teme.Kakvi ste to muskarci?Nego,recite vi meni,je li znate neku dobru knjigu u kojoj su opisane neke tehnike i vrste poljubaca?Da citam,da se malo opustim od teoloskih tema. :cheesy2:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Crkveni brak se razvodi pred Crkvenim sudom,gde se i utvrdjuje i dokazuje "krivica".Cetiri sigurno.To sam kao dete ucila iz pravoslavnog katehizisa,

a i kasnije iz Crkvenog prava,iz kog sam dobila 10 kod oca Zorana Krstica.

Nisi u pravu, moram da potrazim da te demantujem.U pravu je Bilja, 2 braka su blagoslovena.

milutin je bio kralj, a sad ko se kralju moze usprotiviti..taj isti milutin je  podigao 40 crkava za 40 godina vldanja, pa stoga..samo se kaze, hm..hm

??????? ????? ????? ???? ???  joooj joooj joooj

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Buraz,tebi treba zena i to pod hitno,[glow=red,2,300]SIFRA CRVENO[/glow].Malo da ti namesti kosti da te unormali.Malo mazenje, ljubljenje ,saputanje na jastuku.Nije za tebe ovaj vise monaski zivot,zastranio si.

potpuno si u pravu-treba mi zena kao bracni drug jer je jos ne nadjoh.Za ovo drugo bude i prodje...jer nije blagosloveno rebro.Dobro je imati takvog brata da se  brine o drugima, pomoli se ti za mene kad vec uocavas moj problem sa zenskim svjetm 8084.gif

eto ne trazim previse, zar ne?

0203_cool

??? ????? ???? ??? ???????, ???? ?? ?? ?????????, ????? ?? ???? ????? ????????  joooj joooj joooj

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Crkveni brak se razvodi pred Crkvenim sudom,gde se i utvrdjuje i dokazuje "krivica".Cetiri sigurno.To sam kao dete ucila iz pravoslavnog katehizisa,

a i kasnije iz Crkvenog prava,iz kog sam dobila 10 kod oca Zorana Krstica.

Nisi u pravu, moram da potrazim da te demantujem.U pravu je Bilja, 2 braka su blagoslovena.

milutin je bio kralj, a sad ko se kralju moze usprotiviti..taj isti milutin je  podigao 40 crkava za 40 godina vldanja, pa stoga..samo se kaze, hm..hm

??????? ????? ????? ???? ???  joooj 0203_cool 8084.gif

Hoces da kazes da crkva nije pravila ustupe??? joooj joooj

Da, nepogresiva crrkva

Vidim da ovde svak tumaci stihove kako njemu odgovara, jesmo li bolji mi onda od protestanata???Al dobro i tako se zalazemo za tu bratsku ekumensku zajednicu, sta sad ima veze ako i kakvo katolicko, protestantsko ucenje, tj razmisljanje ubacimo, tj.prihvatimo

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Buraz,tebi treba zena i to pod hitno,[glow=red,2,300]SIFRA CRVENO[/glow].Malo da ti namesti kosti da te unormali.Malo mazenje, ljubljenje ,saputanje na jastuku.Nije za tebe ovaj vise monaski zivot,zastranio si.

potpuno si u pravu-treba mi zena kao bracni drug jer je jos ne nadjoh.Za ovo drugo bude i prodje...jer nije blagosloveno rebro.Dobro je imati takvog brata da se  brine o drugima, pomoli se ti za mene kad vec uocavas moj problem sa zenskim svjetm 8084.gif

eto ne trazim previse, zar ne?

0203_cool

??? ????? ???? ??? ???????, ???? ?? ?? ?????????, ????? ?? ???? ????? ????????  joooj joooj joooj]

Zista ne vredi ponavljati se....mozemo se mi malo i peckati, al jedno je pravoslavno ispovedanje i ucenje, drugo su necije mogucnosti.
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ako se brat Konstantin uskoro ozeni mozda ce i da napise knjigu.Knjiga ce se zvati:"kako nisam ljubio pre braka"

Jadnice, zaista ne znam sta pokusavas?gde sam ja to napisao-ne znam.Al da radi svojih slabosti i strasti pogresno ucim druge -nema sanse.Po tvojoj  logici zaposvest"ne lazi" vise ne traba da vredi jer svak od nas ponekad barem malo lagi il je lagio.I sad kad lagimo, kad bludnicimo, kad krademo , kad ubijamo, kad s eklanjamo raznoraznim idolima i njihovim ucenjima, pokusavamo da korigujemo zakon kako nama odgovara.Zakon se ne  moze isti je uvek i za sve.Sad sto smo mi kao ljudi ranjivi i puni strasti i slabosti Bog na je ostavio pokajanje, ispovest, pricesce....a ne da pogresno tumacimo zakon Boziji da bi lakse sebe opravdali.

Ne cini preljube..

Bas me zanima kako ti to vidis

Vidim niko mi ne odgovori za ljubljenje u crkvi???Zasto kad je sve po vama uvek dozvoljeno?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Молим лепо, сви који желе да наставе да пишу на ову тему, нека прво наведу да ли су ожењени или верени и да ли имају децу у пубертету. Сви који нису, могу само да постављају питања, не и да одговарају на њих.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

????? ????, ??? ???? ???? ?? ??????? ?? ???? ?? ??? ????, ???? ???? ?????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?????? ? ?? ?? ????? ???? ? ?????????. ??? ???? ????, ???? ???? ?? ?????????? ??????, ?? ? ?? ?????????? ?? ???.

A sto ti sestro ne izneses svoj stav, kad vec kao mod ne radis svoj posao.Ne citas ko je sta napisao, ne brises sta bi trebalo i ne drzis temu na mestu.Onda nam barem reci tvoje misljenje, barem toliko zasluzujemo
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Уистину, нисам стигла да прочитам све, јер нисам имала комп 3 дана, али довољно сам прочитала да бих одмах закључила да сте се посвађали. И уз то мислим да већина сукобљених на овој теми немају искуство ожењених или верених људи, тако да је велико питање на основу чега уопште причају о теми тј. о љубљењу. Боље би им било да питају оне који имају искуство, можда ће и сами брже наћи сродну душу, верити се и оженити/удати.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...