Jump to content

Љубљење

Оцени ову тему

Препоручена порука

Pa ti onda sebi seci ruke i kopaj oci koje te sablaznjavaju jer sigurno gledas na zenu sa zeljom,gresnice you will burn in hell https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/aplauz.gif

Pa mogu se one seci i tako" sto nece ciniti zlo" i "gledati zlo", a da ipak ostanu na svom mestu i sluze na spasenje i sebe i drugih i na slavu Boziju.

Vidis ja sam sebi ruke odsekao, od ubistava, od kradje, od nasilja,i svakog drugog zla kao sto svaki pravoslavni Hriscanin treba  da svuce sa sebe staro odelo(da prestane da bude gresnik) i obuce se u novo (Hriscansko)Te odsecene od greha ruke i iskopane oci ja sam posvetio Bogu tako sto se bavim ikonopisanjem....Eto bato moj

Ps.istoa tako je i svaki monah umro za ovaj svet, pa ipak hoda zemljom 1405_love

Svaka cast na odgovoru,za kradju i to.Ali ne mogu da se slozim sa tobom za ljubljenje i zene itd.
Dobro da se i ja i ti u necem slozismo veceras 1405_love

Svi smo mi uglavnom bludnici, neko amnje ,neko vise.Al pravsolavno ucenje bez obzira svdjalo se to nama ili ne uvek treba ispravno da prenosimo. 1405_love

Подели на овим сајтовима

Verovatno zato da bi  99posto muskaraca otislo u  pakao i izgubilo zivot vecni

??????? ?? ?? ??? ???????...

??? ?? ?????? ?????? ????????????????, ???? ??? ??, ???? ?? ???? ????? ??????????.

Znaci treba normalno govoriti o svemu sa obe noge na zemlji kao Otac Justin Savinski.
Подели на овим сајтовима

Verovatno zato da bi  99posto muskaraca otislo u  pakao i izgubilo zivot vecni

??????? ?? ?? ??? ???????...

??? ?? ?????? ?????? ????????????????, ???? ??? ??, ???? ?? ???? ????? ??????????.

Znaci treba normalno govoriti o svemu sa obe noge na zemlji kao Otac Justin Savinski.
??? ???? ?? ???? ???? ?? ??????? ????????

??????, ??? ??????????? ?? ????? ?????? ????? ????, ? ???? ?? ????????? ?? ????? ???????? - ?? ???? ?? ?? ?????????, ???? ?? ??? ???? ?? ?????...

Pogresno me shvatas,to sto vi radite je protestantski.I kad sam ja rekao da ne valja nesto sto je Hristos govorio.Iz mog pisanija se moze zakljuciti da ne valja vase tumacenje onoga sto je Hrist govorio.
Подели на овим сајтовима

Ми се од протестаната разликујемо по томе што нисмо од прекјуче, па да се ослањамо на сопствене доживљаје, па ако можеш, наведи ко од Светих Отаца у којој књизи ове речи тумачи као ти.

Подели на овим сајтовима

?? ?? ?? ???????????? ??????????? ?? ???? ??? ????? ?? ????????, ?? ?? ?? ???????? ?? ????????? ?????????, ?? ??? ?????, ?????? ?? ?? ?????? ????? ? ????? ????? ??? ???? ?????? ??? ??.

Ajde prvo napisi ovde tvoje vidjenje mog tumacenja,pa onda da ti odgovorim
Подели на овим сајтовима

• Гости

Pa ni ja nigde ne vidim Dejanovo tumacenje Svetog Pisma.Vidim samo njegove stavove o zivotu,koji su pre svega stavovi zdravog(citajte normalnog)muskarca.A i,sto ne reci,stavovi iskrenog i istinskog hriscanina,koji ni na kog ne baca kamen.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Konstantine,Crkva blagosilja cetiri braka u to smem da se zakunem na svakom Sudu!Uostalom,ako meni ne verujes pitaj nekog svestenika.I raspitaj

se ko je otac Zoran Krstic,koji je prof.dr Crkvenog prava,kod koga sam,slava Gospodu,dobila 10.Ne pricam napamet.

Подели на овим сајтовима

Pa ni ja nigde ne vidim Dejanovo tumacenje Svetog Pisma.Vidim samo njegove stavove o zivotu,koji su pre svega stavovi zdravog(citajte normalnog)muskarca.A i,sto ne reci,stavovi iskrenog i istinskog hriscanina,koji ni na kog ne baca kamen.

????? ?? ?? ????????? ?? ??????? ??????, ??? ??? ??????? ??? ?????? ?? ????????. ????? ???? ?????????????? ???????????? ???????...

??? ?? ?????? (??????? ???, ?? ???? ????????? ??? ?? ????????? ??? ????):

??? ?? ???? ???????? ???????? ?? ??????? ?????????, ???? ?????? ????. ??? ?????? ?? ???????, ? ?????? ????:

"Svaki koji pogleda zenu sa zeljom.Alo bre,jeste li vi normalni o cemu mi pricamo ovde nemojte biti smesni i nemojte biti deca ,spustimo se na zemlju"

? ??? ?? ???? ?????? ??????... ?? ?? ?? ??? ?????? ???? ???

? ??? ?? ??????? ????... ????????.  :cmizdrenje:

Brate bukvalnost je tvoj problem,bukvalnost
Подели на овим сајтовима

Је л` остајеш при томе да нећеш да даш референце на светоотачку литературу која би потврдила да нисам управу?

Подели на овим сајтовима

• Гости

'Alo,brate,Biblijske price su zbirka metafora.Mogu da tvrde da ih tako ne dozivljavaju,vec bukvalisticki,samo oni muskarci,koji su pod uticajem istih,otfikarili svoj falus.Znam da je jedan to uradio u mestu,gde sam studirala.Zavrsio je na f odeljenju.Hm,pitam se sto? :cmizdrenje:

A kao drugo,ne zloupotrebljavam svoj polozaj.Poruke sam obrisala iz pijeteta prema ocu Ugrinu,ciji sam vatreni fun,iz razloga svrsishodnosti.Nije im mesto u onoj temi.Vec u temi o potrebnosti Liturgijske obnove,gde je pomenuti svestenik pisao o poslusnosti svom episkopu,tj.mitropolitu beogradsko-karlovackom.

I opet nigde nisam videla da se Dejan sali na racun Biblijskih citata,vec da iznosi svoj zdravorazumski stav.

Подели на овим сајтовима

sad sam bas u nazad citao poruke,ajde kazi sta tacno hoces da napisem ajde molim te.Kao prvo sve sto pisase sveti oci prvo i ispunise,a ti?Ko pogleda zenu sa zeljom bludnik je.Slazem se.Ja gledam zene sa zeljom,jel treba da ocajavam zbog toga.U ovoj zapovesti se ne precizira na koju zenu ,znaci i u braku si bludnik.Ako cemo da ispunimo sada ovu zapovest ajmo svi u manastir da gajimo devstvo.Ali sa druge strane za devstvo je potrebna zrelost,a mnogi je nemaju.Nisu svi andjeli na nebu isti pa nisu ni ljudi,to nam je od Boga.I sta cemo sad.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Е, благо мени с вама. Не појавим се 2 дана на форуму, а већ стигнете да се поџапате. И то на теми о љубљењу. Стварно шта рећи?  joooj Је л вам ово драже? Или је ипак бољи joooj ?

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

• Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
  • Креирај ново...