Jump to content

Љубљење

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Гости

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

A ko kaze da ga i sad ima 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Vala,sejo,da znas.Moj zivot nije Sex i grad.Vise je grad i secanje na sex. :cmizdrenje:

:cmizdrenje: :cmizdrenje: :cmizdrenje:    0110_hahaha...i grad

Подели на овим сајтовима

a o cemu ti to????

Trebao si ovu temu prebaciti u filozofiju, ako postoki takav odjeljak....

Sta bre kmplikujes stvari bez veze :cmizdrenje: :cmizdrenje: :cmizdrenje:, imas devojku ili zenu-Ljubi kako znas i umes(u postu se suzdrzavaj) nemas devojku ili zenu-onda se potrudi da nadjes....

Prvi poljubas kao i 10 nradenih, mozda i vise nista mi nije znacio, al apsolutno nista.One glupave price prvi :cmizdrenje: zaborava nema ..itd, slusam ljude kako papagaji jedno te isto ponavljaju...Drogirani tv novelama i ostalim ..anjima

Seksualna frustracija je definitivno uzrok duhovne zatupelosti
Подели на овим сајтовима

• Гости

Dejane,ne zatupim ja intelektualno,kad me uhvati apstinencijalni sindrom,vec emotivno.Postanem depresivna i dzangrizava.A jedne godine sam cak dobila tenzijsku glavobolju.

Ali,da ti posteno,kao coveku kazem,za mene je bolje da nemam sex,nego da je traljav.E,tad sam isfrustrirana.Tad bih mogla da ujedam doticnog gospodina. >:cmizdrenje:

Подели на овим сајтовима

Мало сам се ја штуро изразио.Кад год прочитам нешто што нагиње неком верском фанатизму то ми одмах креира слику о том човеку.У основној и средњој школи није био много успешан код девојчица па је много изфрустириран и онда проналази утеху у  фанатизму.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Dejane,savrseno sam te razumela.I apsolutno si u pravu.Sem toga tvoju izjavu o frustriranosti je nauka dokazala i obrazlozila.

I da...Imala sam,nazalost,prilike da slusam neuspesne muskarce kako blate uspesne.I s druge strane o tim istim uspesnim kako lepo i sa kojim pijetetom govore drugi,takodje uspesni.Valjda je zato u srednjem veku postojala institucija Suda perova,odnosno jednakih.Tj,na sudu su mogli da sede i o krivici,kao i o presudi,su mogli da odlucuju samo oni,koji su u svemu ravni,tj.dorasli okrivljenom.

Подели на овим сајтовима

???? ??? ?? ?? ????? ???????.??? ??? ???????? ????? ??? ?????? ????? ??????? ????????? ?? ?? ????? ?????? ????? ? ??? ??????.? ???????? ? ??????? ????? ???? ??? ????? ??????? ??? ????????? ?? ?? ????? ????????????? ? ???? ????????? ????? ?  ?????????.

Da totalno si u pravu...za coveka koji nije imao uspeha kod zenskog roda, sigurno ce mu pomoci verski fanatizam 0205_whistling 0203_cool :cheesy2: joooj, pa da tu trazi utehu..... smej.gif

Ne budi komican, ovakvih stvari kao sto su tvoja zadnja dva posta nema ni u Alan Fordu.... 0202_238

Pa narocito kod nasih fanatika je to izrazeno.Bolesna ljubomora,zavist nekad i mrznja.Sve su to kompleksi razno razni ali mislim da prednjace ovi izazvani devojkama  0104_cheesy
Подели на овим сајтовима

???? ??? ?? ?? ????? ???????.??? ??? ???????? ????? ??? ?????? ????? ??????? ????????? ?? ?? ????? ?????? ????? ? ??? ??????.? ???????? ? ??????? ????? ???? ??? ????? ??????? ??? ????????? ?? ?? ????? ????????????? ? ???? ????????? ????? ?  ?????????.

Da totalno si u pravu...za coveka koji nije imao uspeha kod zenskog roda, sigurno ce mu pomoci verski fanatizam 0205_whistling 0203_cool :cheesy2: joooj, pa da tu trazi utehu..... smej.gif

Ne budi komican, ovakvih stvari kao sto su tvoja zadnja dva posta nema ni u Alan Fordu.... 0202_238

Pa narocito kod nasih fanatika je to izrazeno.Bolesna ljubomora,zavist nekad i mrznja.Sve su to kompleksi razno razni ali mislim da prednjace ovi izazvani devojkama  0104_cheesy
Ne znam kako te komplekse moze covek da  leci religioznim fanatizmom, ako jos tu smucamo, bolesnu ljubomru, zavist i mrznju....Kazah vec filozofija slicna ovoj Постављена слика
Подели на овим сајтовима

Ne znam kako te komplekse moze covek da  leci religioznim fanatizmom, ako jos tu smucamo, bolesnu ljubomru, zavist i mrznju....Kazah vec filozofija slicna ovoj Постављена слика
Pa razmisli malo koji su razlozi zasto je neko fanatik,zasto je sve gresno i crno oko njega.Sve su to nekakvi kompleksi ovi ili oni koji su se manifestovali na takav nacin.
Подели на овим сајтовима

Konstantine,koji je tvoj problem?Sto si toliko zajedljiv,mracan,cinican,maliciozan i ironican,sa primesama sarkazma?

Ako imas neki konkretan problem,reci,brate mili,da probamo da ti pomognemo.Zato smo tu.

Ako nemas,ponasaj se kao pravoslavac,kad vec toliko branis pravoslavlje!Zivi i pusti druge da zive!

Sem toga,Dejanu anatamoji i fiziologija,pa i endokrinologija i psihologija,spadaju u opis posla.Tj,to mu je struka.On je jedan od retkih u ovom forumu,koji je meritoran da pise o sexualnosti,na nacin,kojim pise.

Ima ovde na forumu, par zanimljivih likova koji se za odbranu pravoslavlja sluze blacenjem, mrznjom, cinizmom... Pri tom one koji ih kritikuju vredjaju, nipodastavaju i jako brzo padaju u vatru, valjda zbog neimanja drugih argumenata. Pozivaju se na Sv. Oce a da ih niko nije uputio kako to treba da rade, i koji ne shvataju da nismo svi obdareni da ih razumemo tek tako, bez pomoci drugih. A to je bas svojstveno nasem narodu - iskljucivost i sveznanje.... a u sustini tako smo daleko od spoznaje, jer jos uvek ne gledamo sebe i ne vadimo svoje balvane, vec se duhovno i dusevno hranimo trunjima drugih...

Ne sudim, samo primecujem i komentarisem.....

Izvinite za ovaj off topic

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...