Jump to content

Copy, paste, cut

Оцени ову тему

Препоручена порука

Имам проблем са copy, paste, cut функцијом у Windows XP. Наиме, неће увек из прве да ради и морам по неколико пута да копирам или катујем па тек онда хоће да налепи. Зна ли неко решење за ово?

Подели на овим сајтовима

Имам проблем са copy, paste, cut функцијом у Windows XP. Наиме, неће увек из прве да ради и морам по неколико пута да копирам или катујем па тек онда хоће да налепи. Зна ли неко решење за ово?

Jel ti se to dešava samo u browseru/browserima ili svugdje?

Подели на овим сајтовима

Свугде. Не ради ни преко тастатуре (ctrl + c/v/x).

Подели на овим сајтовима

Pokušaj isključit PC, povadit konektore od miša i tipkovnice, keyborda i ponovo priključit a potom ponovo upalit PC.

Подели на овим сајтовима

Pokušaj isključit PC, povadit konektore od miša i tipkovnice, keyborda i ponovo priključit a potom ponovo upalit PC.

Мислим да пре свега има неке везе са оперативним системом. Читајући на енглеском нешто о томе, многи спомињу да је проблем вероватно са clipboard-oм, али ја нисам успео да то средим. Још нешто, чини ми се да је проблем почео да се појављује када сам инсталирао нови tune up програм, конкретно Advanced system care 4.

Подели на овим сајтовима

Мислим да пре свега има неке везе са оперативним системом. Читајући на енглеском нешто о томе, многи спомињу да је проблем вероватно са clipboard-oм, али ја нисам успео да то средим. Још нешто, чини ми се да је проблем почео да се појављује када сам инсталирао нови tune up програм, конкретно Advanced system care 4.

Aha, moguće je to, taj ti je mogao promjetit postavke miša, idi tamo skontroluj kakve su. Ja sam imao sličan problem davno, nisu to bila ta "gesta" za invalide, već nešta drugo, sad se više ne sjećam tačno šta a mislim da sam morao to korigovat u postavkama za mouse, miša.

Подели на овим сајтовима

Da ti se nisu uključila takozvana "gesta" specijalna funkcija i postavka miša za invalide, to možeš provjerit u postavkama miša i keyborda pa vrati na normalni, standardni miš.

Где ово да проверим? После два-три (некад више) покушаја мени те функције раде.

Подели на овим сајтовима

Ako ti ne uspije ni tako, moraćeš zdeletovat taj Advanced Windows Care Tune Up, imao sam ga i ja, odličan je ali možda ti se loše "uhvatio", odinstaluj pa vidi kako je s mišom pa probaj ponovo nainstalovat. možda je instalacija pršla s nekim bugom, greškom. On normalno ne bi trebao bit razlogom za to, jedino ako nije u njemu kakva greška, ako je feleričan. Prilikom prenosa i downloada se to desi da neki "paketići" ne stignu, fale ili se loše prekopiraju na HD.

Подели на овим сајтовима

Da ti se nisu uključila takozvana "gesta" specijalna funkcija i postavka miša za invalide, to možeš provjerit u postavkama miša i keyborda pa vrati na normalni, standardni miš.

Ja imam Linux a Windows također no taj mi nije priključen, možda bude sutra ili za par dana. Najjednostavnije je da dovedeš tamo kod sebe pred PC nekog ko se u to razumije, ovako je to komplikovano dogovarat se preko Foruma. Ako bude neko za to imao vremena možda ti napiše ali mislim da je to brže tako kako sam rekao UŽIVO, s nekim ko to zna da ga pozoveš na kafu pa da to pogleda.

Подели на овим сајтовима

Ja imam Linux a Windows također no taj mi nije priključen, možda bude sutra ili za par dana. Najjednostavnije je da dovedeš tamo kod sebe u sobo pred PC nekog ko se u to razumije, ovako je to komplikovano dogovarat se preko Foruma. Ako bude neko za to imao vremena možda ti napiše ali mislim da je to brže tako kako sam rekao UŽIVO, s nekim ko to zna da ga pozoveš na kafu pa da to pogleda.

Хвала!

Подели на овим сајтовима

Ako i radi i ne radi, tj. na moment radi a potom opet ne radi i stalno tako, zamjeni miš, daj tamo neki drugi, svejedno kakav, ne mora bit novi. može bit greška u njemu. Ako vidiš da taj drugi radi OK onda kupi novi. Greška, feler je znači u mišu, hardveru.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...