Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Изида

Njeno velicanstvo-mala crna haljina

Оцени ову тему

Recommended Posts

По мени је та мала црна хаљина, која није одлика православног стила, али укуси су различити,

еволуирала у овакву хаљину, која је за самоуверене девојке са израженим стилом,самоицијативне,и помало агресивне...

88290908.jpg

Ja volim crnu boju...

To valjda sto me ne asocira na tugu, bol i slicno... Vec je prakticna...

A mala crna je prakticna.... Mozes da ju nosis uz sve.

Ja ih imam tri...Uz neki detalj druge boje je vrlo osvezavajuca.. i nesto posebno  0205_whistling

0205_whistling 0205_whistling .smil.

Mala crna haljina idealno pristaje pravoslavnim sestricama...i oko toga nema dvojbe...

ono što ne pristaje pravoslavnim sestricama to su mnogo više: licemerstvo, dvoličnost, pričanje iza leđa, ogovaranje, i ostale ženske discipline koje pravoslavne sestrice primenjuju...

A odeća je najlepša kada je nema... (ali samo u bračnoj sobi)...  0205_whistling.gif' class='bbc_emoticon' alt='0205_whistling' />

Mala crna haljina idealno pristaje pravoslavnim sestricama...i oko toga nema dvojbe...

ono što ne pristaje pravoslavnim sestricama to su mnogo više: licemerstvo, dvoličnost, pričanje iza leđa, ogovaranje, i ostale ženske discipline koje pravoslavne sestrice primenjuju...

A odeća je najlepša kada je nema... (ali samo u bračnoj sobi)...  pivo.gif' class='bbc_emoticon' alt=':drugarstvo:' />

То си лепо рекао. Може жена цела да се покрије, кад не пази шта говори и ради, џаба јој све.

Ja volim crnu boju...

To valjda sto me ne asocira na tugu, bol i slicno... Vec je prakticna...

A mala crna je prakticna.... Mozes da ju nosis uz sve.

Ja ih imam tri...Uz neki detalj druge boje je vrlo osvezavajuca.. i nesto posebno  girl_jumping

:cheesy: eheeeej crvenilo

мала црна иде уз мале жене...хи,хи,хи...велике жене носе велике црне хаљине...помислих, па реко и да кажем... 0442_feel

једно време сам носила подуже црнину, па ми се та боја не убраја баш у срећу...

A odeća je najlepša kada je nema... (ali samo u bračnoj sobi)...  womens.gif' class='bbc_emoticon' alt='1340_womens' />

Православне сестрице добро знају шта њима пристаје. А те особине које помињеш  негују и људи који

о православљу и не знају баш много.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...