Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
мирођија

Томислав Николић започео штрајк жеђу...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ja ga potpuno podrzavam sa strajkom i molim ga da izdrzi do kraja  facenew22222222 shok

.

Томин потез није Хришћански а не знам како би овај твој окарактерисоа

Vasa Internet Svetosti, najbolje da mi puknete ban. Bicu ponosan na Vas sto ste to ucinili i tako mi posvetili trunku vaseg Svetog Internet vremena  whackado facenew22222222.

Циркус   :cmizdrenje:

Да видимо шта ће да каже кад прекине штрајк  :cmizdrenje:

Kad prekine strajk napravice koliciju sa sa DS odnosno tacnije posle izbora.

Sve je to vec vidjeno samo je pitanje kakve ce sve gluposti da izvali kad ga budu podsecali da je strajkovao

gladju i zedju

Ako je u stanju da ovo uradi sebi, kada dodje na vlast, sta bi bio u stanju da uradi nama?

Ех сад ... која конструкција, то значи да неки светитељ који пости на ништа 40 дана би вероватно био раван итлеру да дође на влас...

Ako je u stanju da ovo uradi sebi, kada dodje na vlast, sta bi bio u stanju da uradi nama?

Ех сад ... која конструкција, то значи да неки светитељ који пости на ништа 40 дана би вероватно био раван итлеру да дође на влас...

Не, ал пази Жељко, и није лоша конструкција. Ово говори колики је фанатик. Не можеш поредити побуде светитеља и политичара.

Вучић:

"Stajaće pred vama i kamerama celog sveta, kap vode neće popiti, niti bilo čega, dok se dedinjski hazjajin ne osvrne na narod i kaže kada će biti izbori", istakao je Vučić i ujedno pozvao učesnike mitinga da ostanu mirni i ne reaguju ako mu pozli. "

Е, и ја их позивам да не реагују...

facenew22222222 1312_womens

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...