Jump to content

Κομπλετ 55 хиландарских књига!

Оцени ову тему

Препоручена порука

Хиландарски путокази - комплетна библиотека (55 књига)

2070vhu.jpg

Библиотека "Хиландарски путокази" садржи 55 књига међу којима готово сва најважнија дела православне светоотачке литературе као што су: "Добротољубље" (у 5 томова), "Лествица", "Духовно руковођење", "Казивања једног боготражитеља", "Старац Силуан", "Среафим Саровски", "Мој живот у Христу" ...

Цена комплета је око 24.000 дин; са попустом на нашем форуму (скоро 40%) комплет од 55 књига сада можете да набавите за само 15.000 дин.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 64
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Хиландарски путокази - комплетна библиотека (55 књига)

2070vhu.jpg

Библиотека "Хиландарски путокази" садржи 55 књига међу којима готово сва најважнија дела православне светоотачке литературе као што су: "Добротољубље" (у 5 томова), "Лествица", "Духовно руковођење", "Казивања једног боготражитеља", "Старац Силуан", "Среафим Саровски", "Мој живот у Христу" ...

Цена комплета је око 24.000 дин; са попустом на нашем форуму (скоро 40%) комплет од 55 књига сада можете да набавите за само 15.000 дин.

čuo sam da nema vise pojedinacno da se kupe te hilandarske knjige, samo komplet..

šteta, dosta nas ima puno knjiga iz te edicije al ako nam zafali neki naslov nećemo sigurno kupovati komplet!?

možda da kupimo svi zajedno jedan Κομπλετ a ovde neko stavi spisak svih knjiga pa rezervišemo kome šta treba..?  4chsmu1

al prvo da proverimo da li možda još ima pojedinačno da se kupe knjige..

Подели на овим сајтовима

• Гости

Да ли може на рате? Младене, напиши и то ако је могуће, мислим да би многи узели овај комплет али ретко ко има да искешира 15,000 па макар било и са попустом.

Подели на овим сајтовима

Tacno tako, ja mogu samo ako moze na rate, drukcije nema sanse, a ovo je odlicna prilika da sve odjednom pribavim...

I bilo bi dobro da se ovde postavi spisak sta sve sadrzi komplet, cisto radi preglednosti, ja od tih knjiga imam tek nekoliko...

Подели на овим сајтовима

Tacno tako, ja mogu samo ako moze na rate, drukcije nema sanse, a ovo je odlicna prilika da sve odjednom pribavim...

I bilo bi dobro da se ovde postavi spisak sta sve sadrzi komplet, cisto radi preglednosti, ja od tih knjiga imam tek nekoliko...

ево ти списак

http://www.hilandar.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=49&Itemid=90

Подели на овим сајтовима

Покушаћу да укратко одговорим на сва питања редом.

1. Што се тиче куповине појединачних књига, неколико наслова је заиста распродато и нема их више у понуди. Ја лично код куће имам комплет који сакупљам од 1994. када су ове књиге почеле да излазе, и фале ми 2 или 3 наслова, али не могу да их набавим. Наравно да не могу да купим комплет због те 2 или 3 књиге.

2. На жалост, не може на рате (рате и попуст се међусобно искључују – или једно или друго).

3. Списак наслова: да, то је то - http://www.hilandar.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=49&Itemid=90 – с тим што на овом списку на сајту нису наведена 2 последња објављена наслова: 54. Манзаридис "Православни духовни живот" и 55. Митрополит Амфилохије "Светлост Христова просвећује све".

Ово је стварно повољна прилика за некога ко располаже са 15.000. Не знам колико комплета има, али претпостављам да их нема много.

Лично сам спреман да ходам неколико година у истим, старим ципелама од 25 евра, али ћу да дам 150 евра за једну књигу, ако ми је заиста потребна (толико ме је наиме коштао Лидл-Скотов "Старогрчко-Енглески речник" који сам поручио из Америке, не рачунајући поштарину).

Младен

Подели на овим сајтовима

Понуда важи док год Хиландарци имају комплете књига на располагању, односно, док год буду спремни да их дају по овој цени.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Књиге наручујете директно преко г. Младена Станковића, нашег модератора и чувеног преводиоца.

Сва питања можете постављати овде.

П.С.

Имам неких 30-ак књига хиландарских издања, али ово је заиста права понуда.

Подели на овим сајтовима

@Predanje

Ja hodam u starim cipelama, ali 150e sad nemam... 1340_womens a knjige bih bas voleo da imam... resenje? womens

И ја исто кажем, Оби, умеш да тргујеш, а и ја...

ПС. идем у папучама од 500.д.  преко целе године... 1340_womens

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

• Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
  • Креирај ново...