Jump to content
pokajnik83

Где су, шта раде?

Rate this topic

Recommended Posts

Stvarno je katastrofalan naslov teme. Прошли је био много лепши - Где су, шта раде?

Жељко се оглушио о Покајникову молбу.

Него, где је Магдалена, шта ради?

tu sam, tu sam slava3

citam svaki dan, bar protrchim, gledam i ove filmove sto su postavljeni a forum je toliko obiman da se zato mozda ne vidimo....

0442_feel

Него, где је Магдалена, шта ради?

0442_feel хвала на питању, ту сам, сваки дан, дођем и мало читуцкам, нешто нисам у елементу да пишем много. Али пратим на часу  0442_feel

То није истина. Човека нема два месеца.

Брале,на ког ти Жељка мислиш,овај наш је присутан свакодневно,данас рецимо има 4-5 постова  0110_hahaha

Ма на тог, него ми је симпатичан овај Нишлија па се мало гњавим са њим.  :cheesy:

Де си ти Зосима, бре. Вратио се твој аватарчић. Велкам бек.

Де си ти Зосима, бре. Вратио се твој аватарчић. Велкам бек.

Pa znaš,bio  sam banovan na duže,plus jedan ljubavni neuspeh,te sam otišao na rehabilitaciju,dve nedelje odmora (čitaj pecanja)na srebrenom jezeru... :cheesy:

smudjdunav.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...