Jump to content
pokajnik83

Где су, шта раде?

Оцени ову тему

Recommended Posts

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  0442_feel ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme bendoff

Kako si ti to precizno izračunala :) A stvarno ga nema, možda je na odmoru 1406_love Mislim da ga odmenjuje Meda bendoff

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  facenew22222222 ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda smej.gif

ma nista lakse,virnula mu u profil :drugarstvo: cuj meda da ga odmjenjuje 0102_laugh  facenew22222222

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  :drugarstvo: ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda smej.gif

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje ne_shvata  facenew22222222

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja facenew22222222 Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom smej.gif t1007

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  :drugarstvo: ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru smej.gif Mislim da ga odmenjuje Meda t1007

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje ne_shvata  facenew22222222

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja facenew22222222 Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom smej.gif t1007

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  ne_shvata

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  0102_laugh ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru t1007 Mislim da ga odmenjuje Meda t1007

ma nista lakse,virnula mu u profil ne_shvata cuj meda da ga odmjenjuje smej.gif  facenew22222222

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja facenew22222222 Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom t1007 ne_shvata

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  smej.gif

Simpatičan je on meni od početka ali se u zadnje vreme promangupirao :drugarstvo:

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  0102_laugh ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala prstgore A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda smej.gif

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje 0102_laugh  0110_hahaha

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja 0110_hahaha Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom 0102_laugh 0102_laugh

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  0102_laugh

Simpatičan je on meni od početka ali se u zadnje vreme promangupirao 0110_hahaha

da,hocu reci da mi je,odkad mjenja nikolu,posebno simpatican 0102_laugh kuku sanja ja i ti uvjek spamujemo 0102_laugh

Kako si ti to precizno izračunala prstgore A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda t1007

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje 0102_laugh  0110_hahaha

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja 0110_hahaha Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom 0102_laugh 0102_laugh

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  0102_laugh

Simpatičan je on meni od početka ali se u zadnje vreme promangupirao 0110_hahaha

da,hocu reci da mi je,odkad mjenja nikolu,posebno simpatican 0102_laugh kuku sanja ja i ti uvjek spamujemo 0102_laugh

Aj nećemo više smej.gif

изволите и дајте свој допринос сестре  facenew22222222

Ja sam dala svoj doprinos ravi facenew22222222

нисам ја ничији учитељ.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...