Jump to content
pokajnik83

Где су, шта раде?

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 1 сат, Manolis рече

Fala na pitanju! Tu je, čita i aminuje po neki put... :)

А, нииије  :1314_womens: ; нема те скоро годину дана, пиши мало, чо'ече...

Како си нам? :) :*

пре 3 часа, Сања Т. рече

Jelina? Djuro Stanivuk? Zna li se nesto o njima?

Јелина је добро, на жалост није више активна.

пре 14 часа, Џуманџи рече

А, нииије  :1314_womens: ; нема те скоро годину дана, пиши мало, чо'ече...

Како си нам? :) :*

Ne znam, možda zbog toga što sam zapustio i napustio crkveni/liturgijski život... Niti više imam želju da budem deo neke crkvene zajednice. Vera mi nije splasla, nisam sam zaboravio na Boga, pomolim se svako veče pred sutrašnji dan, ali ta neka zajednica mi više ne prija, kao da mi loše utiče na mentalno zdravlje i zato sam je napustio. Možda se jednog dana vratim, ko će ga znati, ali ovako ako se nastavi radije ne bih... Verovatno da je to u vezi i sa ovim forumom, kako je taj moj crkveni život utihnuo tako je i utihnulo moje pisanje na forumu.

пре 8 минута, Gordana . рече

Bio mi je buran zivot, sad sam evo resetovala loziku

Шта је с тобом бре, човече? :)

Вратија се Гордана! :navijanje::navijanje::navijanje:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...