Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Milan Nikolic

Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

Оцени ову тему

Да ли верујете да су људи крочили на Месец?  

159 члановâ је гласало

1. 1. Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

• Да
      66
    • Не
      79
    • Нисам упућен/а
      5

Recommended Posts

P.S Takodje mi je jako zao sto si ipak zrtva sistematskog zaglupljivanja kako ti lepo pise u dijagnozi.

Видим да има самоуких неуролога и професионалних дијагностичара...

Једном саговорнику оспорава постојање мозга, другом "професионално" констатује заглупљивање и то Ћирковићевом дијагнозом...

Сјајно, нема шта...

P.S Takodje mi je jako zao sto si ipak zrtva sistematskog zaglupljivanja kako ti lepo pise u dijagnozi.

Једном саговорнику оспорава постојање мозга, другом дели Ћирковићеве дијагнозе...

Сјајно, нема шта...

Svakako. Svakome po zasluzi.

Једном саговорнику оспорава постојање мозга, другом дели Ћирковићеве дијагнозе...

Сјајно, нема шта...

Svakako. Svakome po zasluzi.

Сјајно, сјајно...

I meni je jako zao sto je zacetak raketa i opste ideje leta u svemir bio u mrskom ti USA.

Takodje mi je jako zao sto su Sovijeti do raktne i svemirske tehnologije dosli KGBovskim aktivnostim. Sta

mislis od koga su krali? :drugarstvo:

Takodje mi je zao sto nesto ne vidim Sovijtske sonde na Titanu

Jako mi je zao sto ne vidim konkurente Oportunityu i Spiritu na Marsu.

Mora da je nesto gadno zaribalo u tom Sovijetskom tehno carstvu. A da srusen je berlinski zid a razni

tugonostalgicari po dijaspori su jos Kostunicavo neobavesteni.

Gresis Aquilo.

Rakete su razvili nacisti, V1, V2.Secas se?

A i Sovjeti im Ameri su razvili raketnu industriju uz pomoc zarobljenih nemaca.Samo sto su Rusi izgleda zarobili pametnije nemce. I arhive po Berlinu jer su oni bili ti koji su usli prvi.

A Ameri grade "Berlinske zidove" po planeti koje ti na zalost ne vidis od prasine srusenog Bberlinskog zida.

A Kostunica je mozda jos jedini relativno posten medju Srpskim politicarima. Sto i nije tesko s obzirom da je okruzen trogloditima poput Cede.

Не би се упуштао у дубље анализе, али ме као лаика буне за почетак двије ствари које би волио да ми неко разјасни:

- зашто носећи штап америчке заставе коју је Нил Армстронг поставио на мјесец има четири (4) сјенке тако да свака од сјенки у односу на оне до ње прави прави угао

- гледајући степен прогресије у научним открићима у временском раздобљу: изум-достигнуће-општа примјена постоји одређена недоследност у смислу да смо прије четрдесет и двије године (42) били на мјесецу, у поређењу са осталим случајевима данас би требало да на Мјесец идемо таксијем а испаде да смо били само један једини пут. Мало нелогично узевши у обзир степен развоја како млазних мотора, аеродинамике, економије потрошње мотора и још гомиле других достигнућа која су требала да додатно олакшају сличне подухвате.

- Породица чувеног режисера Стенлија Кјубрика се (након његове изненадне смрти) куне да је он 1969 године позван хитно у Вашингтон да управо буде режисер снимка слијетања на Мјесец, под изговором да је космичко зрачење уништило све филмове самог слијетања.

Молим као лаик за појашњење уколико неко зна одговор на ове моје личне нејасноће и недоумице.

Gresis Aquilo.

Hvala ti sto si ovako lepo i jasno demonstrirao koliko su Ćirkovićeve dijagnoze hirurški precizne.

Jedan od otaca rocket sciencea je američki inženjer Džek Parsons.

Gresis Aquilo.

Hvala ti sto si ovako lepo i jasno demonstrirao koliko su Ćirkovićeve dijagnoze hirurški precizne.

Pa sto im nije Saturn napravio Parsons vec von Braun?

Gresis Aquilo.

Pa sto im nije Saturn napravio Parsons vec von Braun?

Zašto Tesla nije izmislio Pupinov kalem umesto Pupina? Al su ti pitanja.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...