Jump to content
Sign in to follow this  
Semberac

24.3.2011: Протест ваљевског Образа

Оцени ову тему

Recommended Posts

24. марта ваљевски Образ организовао је протест поводом годишњице бомбардовања Србије од стране НАТО алијансе.

Око 150 младих активиста и присталица Образа шетало је улицама Ваљева скандирајући антиНАТО и антирежимске пароле, и певајући србске националистичке песме.

Порука је јасна-Српска омладина памти и не заборавља !!!

n6qloz.jpg

141l8vk.jpg

11w8yzo.jpg

5yz3m8.jpg

16m7qkh.jpg

А како се ово Никад опрости уклапа са оним 77х7?

Видиш ти, ово су младићи из Образа организовали а не мудри људи попут Младена Обрадовића или Крсте Миловановића. Све вама смета. Овог пута није било насиља и опет вам нешто смета...

Не опростити може да значи да нећемо опростити окупацију Косова- и  нећемо. Вратићемо га.

А можда је и парола која једноставно воле млади људи.... 0102_laugh

Недићев грб.

Иначе нису сви на слици и чланови Образа, али свакако јесу симпатизери.

Па ко су онда ови скроз лево?

Не знам. Питајте активисте ваљевског Образа. Ја не знам, нисам из Ваљева. Дал није можда неки обичан момак из средње школе који готиви Образ? 0102_laugh

Толко фрка због једног грба... 0102_laugh

Недићев грб.

Не знам. Питајте активисте ваљевског Образа. Ја не знам, нисам из Ваљева. Дал није можда неки обичан момак из средње школе који готиви Образ? :bla:

Толко фрка због једног грба... 0442_feel

Извини, али тај грб личи на знак Националног строја. А ако је то којим случајем и тачно итекако има разлога за "фрку."  0102_laugh 0102_laugh 0442_feel

Недићев грб.

pa vidi se da nisu, vidiš da hajluju valjda ih zboraši to uče, mladi i dobri ljudi pa

se dadu hipnotisati...a kad se svašta i svako uvlači u crkvu, nije čudo niti da se pojavi kod rodoljuba obraza...

nažalost..stvarno nije lako, ali ne treba gubiti nadu! neka nas Bog čuva.

Недићев грб.

Не знам. Питајте активисте ваљевског Образа. Ја не знам, нисам из Ваљева. Дал није можда неки обичан момак из средње школе који готиви Образ? :bla:

Толко фрка због једног грба... 0442_feel

Извини, али тај грб личи на знак Националног строја. А ако је то којим случајем и тачно итекако има разлога за "фрку."  0102_laugh 0102_laugh 0442_feel

http://www.nacionalnistroj.com/

Па и Строј користи тај знак. Користе они и заставу Републике Србије, па зар требамо да се одрекнемо данашње заставе?

Ово је Недићев грб који данас користе и разни национал-социјалисти (али користе они и државну заставу).

Шта да радимо сад, да патролирамо градом и да скидамо мајице са Недићевим грбом ако то у ком случају активиста Строја носи?Не пада ми напамет.

Свако има право да носи шта год хоће, осим ти симболи су забрањени уставом Србије. Недићев грб је легалан грб.

Недићев грб.

pa vidi se da nisu, vidiš da hajluju valjda ih zboraši to uče, na njih najviše podsjećaju, mladi i dobri ljudi pa

se dadu hipnotisati...a kad se svašta i svako uvlači u crkvu, nije čudo niti da se pojavi kod rodoljuba obraza...

nažalost..stvarno nije lako, ali ne treba gubiti nadu! neka nas Bog čuva.

Опет истини за вољу не "хајлују" пошто бисмо као администрација такве ствари одмах брисали. Они попут Љотићевих добровољаца из Другог светског рата подижу три спојена прста (као што православни раде кад желе да се прекрсте). Мислим да су ови млади људи очигледна последица одсуства државе и недовољне мисије Цркве међу младима. Ево, они се сликају пред православном Црквом - а где је свештеник да, као прво, препозна симбол Националног строја и друге проблематичне елементе, а затим да и објасни овим младим људима ште то значи бити православан у контексту политичке делотворности. Шта раде њихови вероучитељи? Где су родитељи?

Ови млади људи су тако очигледно препуштени самима себи и нико нам није крив ако нам се последице не свиђају.

1. Нико није зигхаилово (чак поздрављају са три СКУПЉЕНА прста и доказују да су већи Светосавци од вас који дижете три усташка раширена прста Вука Драшковића).

2. Овај грб је из Недићеве Србије, Србије која је спасила 500 000 Срба из НДХ.

3. Од куд ви знате дал су они активисти Образа?

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...