Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Semberac

24.3.2011: Протест ваљевског Образа

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ционисти, Шиптарски терористи, муслимански екстремисти, Усташе, Наркомани, Перверзњаци, секташи, сепаратисти, анархисти, антифа, домаћи издајници ... и многи други... Дебело ће платити за своје антисрпско деловање... Од висине греха према српском народу и српској држави, биће и висина њихове казне, неки ће завршити у рехаблитационим центрима, неки у радним логорима, неки ће бити стрељани, неки протерани... Постоје разне казне за разне злочине...

Наравно ја нисам упознат са званичним казненим мерама покрета Образ у будућој Србији, ово сада сам написао у своје име, јер могу да наслутим, јер тако су кажњавани непријатељи за време наших узора !!!

OK, bilo je zabavno, a sada bi neko od modova/admina mogao da se pobrine za ovog.

Neka, nek ostane. Što duže to bolje. Da što više njih vidi koliko je to zlikovačka ideologija.

Iskreno, ako ikada napravite takvu drzavu, ja pakujem kofere i palim za Meksiko... Dete, vreme je da odrastesh. Srbija ne pripada samo Srbima, nikada nije! Srbija pripada svim narodima koji u njoj legalno zive, bez obzira na nacionalno, etnichko, versko ili seksualno poreklo i opredeljenje. Molim te, ali iskreno te molim, ti i tvoji shkolski drugari, prestanite da pokushavate da nas vratite u srednji vek.

Vreme ide napred, ne unazad, sa razlogom. Ne prichaj o proshlosti koju nisi ziveo, o kojoj si samo chuo priche... Suvishe si mlad za toliku mrznju i josh nisi dovoljno nauchio da mozesh da vodish argumentovanu diskusiju. Drzi se shkole, ostani u klupi i UCHI! Ostavi bitke i ratove nama odraslima, nisu one josh za tebe, josh uvek si samo obichno dete...

Наши Свети преци нису своју крв и драгоцене животе давали за права мањина, толеранцију, и не знам ни ја шта, већ да Србин у Србији буде први и одлучује о својој судбини !

И ја нигде никакву мржњу нисам промовисао, једини гнев и мржња овде избија из тебе према Србији, Србима, српским националистима. Сви антисрпски елементи у будућој Србији биће елиминисани. Наравно постојаће мањине, уз ограничена права, али под условом да буду лојални Српском народу и држави Србији, и у ограниченом обиму... И ја гарантујем да ће у будућој Србији сви срећно живети, чак и те такозване мањине...

Да ли је то званичан став Образа?

Не, али је у складу са програмом и визијом Образа...

Ti kazesh da ne pozivash na mrznju, a zastupash eliminaciju antisrpskih elemenata??? Dete, kontradiktoran si sam sebi. Moji preci su dali svoje zivote i svoju krv u svim ratovima da bih ja bila slobododna i da bih zivela u slobodnoj drzavi, a ne za "Veliku Srbiju"! Ti svojim rechima i ponashanjem pljujesh na ono za shta su se oni borili, a ne ja! Ja govorim o slobodi, a ti dete, o robstvu i tiraniji... Ja volim svoju zemlju i ono shto ona predstavlja, ti mrzish Srbiju. Borili smo se za slobodu uvek, ne za tvoje iskrivljene ideale... Josh jednom pokazujesh da si i dalje dete, ali nema veze, jednog dana cesh morati da odrastesh...

а фашисти, расисти 0203_cool

confused-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='confused1' />

Немам критички став према фашизму, нити према расизму...

Али јесам против окупатора, дакле ако Србију угрожава било ко, мени је небитно да ли је он демократа или национал-социјалиста, ја ћу се са њим борити... Али ти такозвани фашисти и нацисти како их називате, у својим земљама широм Европе праве протесте за српско Косово, подржавају нас Србе, долазе на Газиместан, боре се против истих против којих и ми... Тако да већина њих данас, то су наши пријатељи и савезници, који су спремни да нам сутра помогну у борби против Шиптарских терориста, и осталих зла...

Ову поруку ћу ти оставити чисто да људи виде ко сте и која идеологија стоји иза вас. Све наредне поруке овакве садржине биће ти обрисане.

Због ширења расне и националне мржње и нацизма имаш од мене опомену.

Какву ти ту видиш мржњу. Једино ко овде мрзи си ти и већина овде... Ја сам у принципу смирена душа, али ви човека подстичете на агресивност и ко зна шта... Извлачите из човека оно најгоре, јел то православно?

Уосталом брате зар би ти држао на слободи педофила који је силовао 15оро деце, или Усташу који је клао по Јасеновцу? И ја када говорим о казни против непријатеља, мени се приписује мржња...

И молим да када одлучи неко да ме банује да ми да право на још један коментар ;)

Стварно када видим за какве људе се ја борим, изгубим мотивацију, али буквално...

због клеветања администрације изричем ти трећу опомену и бан! вук

а фашисти, расисти 0203_cool

confused-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='confused1' />

Немам критички став према фашизму, нити према расизму...

Али јесам против окупатора, дакле ако Србију угрожава било ко, мени је небитно да ли је он демократа или национал-социјалиста, ја ћу се са њим борити... Али ти такозвани фашисти и нацисти како их називате, у својим земљама широм Европе праве протесте за српско Косово, подржавају нас Србе, долазе на Газиместан, боре се против истих против којих и ми... Тако да већина њих данас, то су наши пријатељи и савезници, који су спремни да нам сутра помогну у борби против Шиптарских терориста, и осталих зла...

Ову поруку ћу ти оставити чисто да људи виде ко сте и која идеологија стоји иза вас. Све наредне поруке овакве садржине биће ти обрисане.

Због ширења расне и националне мржње и нацизма имаш од мене опомену.

Какву ти ту видиш мржњу. Једино ко овде мрзи си ти и већина овде... Ја сам у принципу смирена душа, али ви човека подстичете на агресивност и ко зна шта... Извлачите из човека оно најгоре, јел то православно?

Уосталом брате зар би ти држао на слободи педофила који је силовао 15оро деце, или Усташу који је клао по Јасеновцу? И ја када говорим о казни против непријатеља, мени се приписује мржња...

И молим да када одлучи неко да ме банује да ми да право на још један коментар ;)

Стварно када видим за какве људе се ја борим, изгубим мотивацију, али буквално...

Što li je onda Dimitrije Ljotić stao pod Waffen SS komandu da mi je znati. 0203_cool confused1 confused ;) 0102_laugh

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...