Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Semberac

24.3.2011: Протест ваљевског Образа

Оцени ову тему

Recommended Posts

И ја нигде никакву мржњу нисам промовисао, једини гнев и мржња овде избија из тебе према Србији, Србима, српским националистима. Сви антисрпски елементи у будућој Србији биће елиминисани.

А како то намераваш да изведеш? Елиминисаћеш их с љубављу?

Pa po starim dobrim oprobanim UDBAŠKIM metodama.

Ниси ми одговорио. Не врдај више, и батали извикивање парола - на форумима галама не пролази као аргумент. Да ли је кривоклетство начин понашања који је у складу са оним вредностима за које се ви залажете?

Великомученици су људи који су се понашали управо супротно од Обрадовића - методе су им биле ненасилне, а на судовима су се храбро држали својих убеђења. Своје су битке водили сами, нису хушкали малолетну децу на милицију, па онда лагали под заклетвом да немају с тим никакве везе.

Обрадовић је својим понашањем на суду сам пљунуо на све што на речима подржава, и тешко да га било ко овде може омаловажити више него што је самогасебе омаловажио.

Ми прави Срби, српски националисти, ми из Образа светосавски националисти, користимо апсолутно све ненасилне методе у борби за српство, у нашој бори користимо и речи, и перо, и молитву, али када то не помаже борићемо се за српство свим расположивим средствима као што су се борили наши преци, јер другог решења нема...

Нашем брату и вођи Младену прети 12 година робије... Зар је требао пред политичким судом да изјави да је план био разбити параду? То нема логике, и то ниједан нормалан Србин не би урадио... Брат Младен је изјавио онако како је најбоље... И много нам је потребнији на слободи, него у затвору, да се врати у наше редове, и да настави борбу за српство. Као што би рекао Генерал Милан Недић Сви заједно, сви у један фронт ради одбране српства и Србије !!!

Hahahahaha pa i sudovi kojoi su sudili hrišćanskim mučenicima su bili politički sudovi pa se oni

nisu ponašali pred njima tako kalkulantski kao Mladen.

Да ли је то званичан став Образа?

Не, али је у складу са програмом и визијом Образа...

Па значи, de facto, то јесте став Образа?

Ово је став неког напаљеног клинца који има 15-16 год...А ако те стварно занима шта је њихов став погледај на њиховом сајту.Сумњам да досад ниси прочитао.... :(

Hahahahaha pa i sudovi kojoi su sudili hrišćanskim mučenicima su bili politički sudovi pa se oni

nisu ponašali pred njima tako kalkulantski kao Mladen.

Управо то. Изгледа да су сви наши свети мученици требали да се поклоне идолима...  :)-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':(' />

Ми прави Срби, српски националисти, ми из Образа светосавски националисти, користимо апсолутно све ненасилне методе у борби за српство, у нашој бори користимо и речи, и перо, и молитву, али када то не помаже борићемо се за српство свим расположивим средствима као што су се борили наши преци, јер другог решења нема...

Нашем брату и вођи Младену прети 12 година робије... Зар је требао пред политичким судом да изјави да је план био разбити параду? То нема логике, и то ниједан нормалан Србин не би урадио... Брат Младен је изјавио онако како је најбоље... И много нам је потребнији на слободи, него у затвору, да се врати у наше редове, и да настави борбу за српство. Као што би рекао Генерал Милан Недић Сви заједно, сви у један фронт ради одбране српства и Србије !!!

ОК, хајде још ми само наведи једног нашег Светог претка који се борио за српство кривоклетством и хушкањем малолетне деце на милицију, па ћу да ти поверујем...

И ја нигде никакву мржњу нисам промовисао, једини гнев и мржња овде избија из тебе према Србији, Србима, српским националистима. Сви антисрпски елементи у будућој Србији биће елиминисани.

Ционисти, Шиптарски терористи, муслимански екстремисти, Усташе, Наркомани, Перверзњаци, секташи, сепаратисти, анархисти, антифа, домаћи издајници ... и многи други... Дебело ће платити за своје антисрпско деловање... Од висине греха према српском народу и српској држави, биће и висина њихове казне, неки ће завршити у рехаблитационим центрима, неки у радним логорима, неки ће бити стрељани, неки протерани... Постоје разне казне за разне злочине...

Наравно ја нисам упознат са званичним казненим мерама покрета Образ у будућој Србији, ово сада сам написао у своје име, јер могу да наслутим, јер тако су кажњавани непријатељи за време наших узора !!!

Ово је став неког напаљеног клинца који има 15-16 год...А ако те стварно занима шта је њихов став погледај на њиховом сајту.Сумњам да досад ниси прочитао.... :(

Прочитао сам одавно. Али и на тараби је писало нешто...  :) Џабе то што су они избацили неки статут на сајт, кад им је овакво чланство...

Ционисти, Шиптарски терористи, муслимански екстремисти, Усташе, Наркомани, Перверзњаци, секташи, сепаратисти, анархисти, антифа, домаћи издајници ... и многи други... Дебело ће платити за своје антисрпско деловање... Од висине греха према српском народу и српској држави, биће и висина њихове казне, неки ће завршити у рехаблитационим центрима, неки у радним логорима, неки ће бити стрељани, неки протерани... Постоје разне казне за разне злочине...

Наравно ја нисам упознат са званичним казненим мерама покрета Образ у будућој Србији, ово сада сам написао у своје име, јер могу да наслутим, јер тако су кажњавани непријатељи за време наших узора !!!

а фашисти, расисти :(

poklon-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

Прочитао сам одавно. Али и на тараби је писало нешто...  poklon Џабе то што су они избацили неки статут на сајт, кад им је овакво чланство...

:)

Veliki mag  od Vevelsburga bi bio veoma ponosan na tebe za ovakav plan. :(:) poklon

OK, bilo je zabavno, a sada bi neko od modova/admina mogao da se pobrine za ovog.

Ево како су кажњавали ваши узори!!!!

5.jpg

jasenovac.jpg

Стрељање и радни логори?! И онда покушаваш да некога убедиш да вам узори нису нацисти, него наши Свети преци?!

Ову поруку ћу ти оставити чисто да људи виде ко сте и која идеологија стоји иза вас. Све наредне поруке овакве садржине биће ти обрисане.

Због ширења расне и националне мржње и нацизма имаш од мене опомену.

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...