Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Semberac

24.3.2011: Протест ваљевског Образа

Оцени ову тему

Recommended Posts

Када сам рекао да носе ранчеве, нисам мислио да у њима крију бомбе, бакље, и остало, већ да их је неко извукао из школе...

Семберац,

јесте, сви смо ми мали. Ако ћеш тако, имаш их и комунисте, и хомосексуалце...  greengrin

Има и АНТИФА скинси....зову се ШАРП-скинхед, исто изгледају.

А нигдје не видим мартинке... greengrin

Kaо што постоје и комунисти скинхеди, и геј скинхеди, а постоје и људи који се просто тако облаче...

Немој нас схватити погрешно - и ја бријем главу, и понекад носим камуфлажне панталоне. Међутим, кад видиш некога да носи мајицу са грбом Националног строја, ту већ није тешко сабрати два и два...

Има и АНТИФА скинси....зову се ШАРП-скинхед, исто изгледају.

А нигдје не видим мартинке... winter

Kaо што постоје и комунисти скинхеди, и геј скинхеди, а постоје и људи који се просто тако облаче...

Немој нас схватити погрешно - и ја бријем главу, и понекад носим камуфлажне панталоне. Међутим, кад видиш некога да носи мајицу са грбом Националног строја, ту већ није тешко сабрати два и два...

Sto bi Bosko Obradovic (samo njemu tipicno ) rekao "oni nose pantalone NATO pakta". greengrin klapklap prstgore winter winter winter winter winter

Управо, доста нас је прошло ту фазу...  greengrin

Недићев грб.

Иначе нису сви на слици и чланови Образа, али свакако јесу симпатизери.

Па ко су онда ови скроз лево?

Не знам. Питајте активисте ваљевског Образа. Ја не знам, нисам из Ваљева. Дал није можда неки обичан момак из средње школе који готиви Образ? winter

Толко фрка због једног грба... winter

Извини, али тај грб личи на знак Националног строја. А ако је то којим случајем и тачно итекако има разлога за "фрку."  greengrin klapklap prstgore

Потпуно се слажем са Андрејем да је то проблем велики,што је Образ иначе и кроз историју доста кокетирао са другима из раслога масовности на скуповима,како рече Обрадовић "то је само интерес,ништа више,нема ту љубави,дражи су ми и они него гејеви и остали".

Нема потребе да провоцираш брате.

Не провоцирам, немојмо да смо тако осетљиви... Нико тебе не мрзи и не жели ти зло. Али једноставно, не можеш да ''кокетираш'' са нацистима, из било којих разлога, па да се после љутиш када те окарактеришу као нацисту, клерофашисту, шовинисту, итд. А још више немаш права да то радиш, зато што ће после свима нама, који волимо своју земљу, да залепе исту етикету, јер је неко паметан ''кокетирао'' са разним шљамом, због бројности на митингу...

Није то провокација, већ директна последица логике за коју тврдиш да је пропагира Образ (а коју припадици истог не желе да виде)...

Чињеница да је Образ имао пропустау раду и да је кроз историјски развој остао без добрих људи,али без обзира на све још увијек је православни политички покрет који се бори за будућност ове земље,дали су те методе увијек биле добре и начини о томе се да разговарати,али сада све то пљунути свакако да је грешка.

Нема потребе да провоцираш брате.

Не провоцирам, немојмо да смо тако осетљиви... Нико тебе не мрзи и не жели ти зло. Али једноставно, не можеш да ''кокетираш'' са нацистима, из било којих разлога, па да се после љутиш када те окарактеришу као нацисту, клерофашисту, шовинисту, итд. А још више немаш права да то радиш, зато што ће после свима нама, који волимо своју земљу, да залепе исту етикету, јер је неко паметан ''кокетирао'' са разним шљамом, због бројности на митингу...

Нико са њима није кокетирао да би покрет био масовнији на митингу како кажеш,већ једноставно да се укључе у оне акције и борбу против оних вриједности које су им заједничке,далеко од тога да они имају исту идеологију и исте циљеве,уосталом шта ме брига како ме назива У92 они раде своје,Образ опет своје.Да се разумијемо нисам ја ПР Образа имају они далеко паметних људи да се сами бране,мени лично се свиђа њихова идеологија,али не и методе,лично више преферирам субверзивно дијеловање,а не улицу и марширање у мајицама гдје се сам означаваш као мета,свим безбједоносним агенцијама.

Није то провокација, већ директна последица логике за коју тврдиш да је пропагира Образ (а коју припадици истог не желе да виде)...

Чињеница да је Образ имао пропустау раду и да је кроз историјски развој остао без добрих људи,али без обзира на све још увијек је православни политички покрет који се бори за будућност ове земље,дали су те методе увијек биле добре и начини о томе се да разговарати,али сада све то пљунути свакако да је грешка.

Па о методама и разговарамо све време. Ако је за тебе оправдано користити се насиљем, застрашивањем, лажима, кривоклетствима, кокетирањем са нацистима, и сличним методама, о каквој будућности ове земље онда причамо?!

Добро, које није учињено на добар начин, није добро. Циљ не оправдана средство. Или, како је то умео да формулише патријарх Павле:

Ако би требало да се одржи Велика Србија злочином, ја на то пристао не бих никада; нека нестане Велике Србије, али злочином да се одржава – не. Ако би било потребно и нужно једино да се одржи Мала Србија злочином, ја и на то не бих пристао. Нека нестане и Мале Србије али злочином да се одржи – не. И кад би требало да се одржи последњи Србин, ја да сам тај последњи Србин, а да се одржи злочином – не пристајем, нека нас нестане али да нестанемо као људи, јер нећемо онда нестати, живи ћемо отићи у руке Бога Живога.

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...