Jump to content

Форум БСН?

Оцени ову тему

Препоручена порука

Чекај,како не ради а ја се сад регистровао.

Јес` неки баг,пише да им је цркао процесор,мора да је то........

Форум је одличан.Сад читам неке текстове и одушевљава ме.

Подели на овим сајтовима

Forum je nekada postojao, do pocetka 2006, tako januara recimo, a onda je otac Zivojin morao da ga zatvori.

Ovo sada je arhiva tog foruma od pre toliko godina i neki ljudi koji su skoro otkrili forum pa su se prikljucili.

Sa foruma bsn smo se prvo odvojili na gugl grups, pa je onda nastao verujem odnosno prezentaciji verujem je prikljucen forum.

Tada je dosta nas sa bsn naravski doslo na verujem, jedan deo njih je oformio gazimestan, pa kako su vec isli sada ihtus.

A onda je tokom godina verujem postao verujem 0510_music pa sada tu ima malo onih koji su nekada pisali na bsnu odnosno stare garde.

Mnogo nekadasnjih ucesnika bsn-a je jednostavno izgubilo interesovanje za forumasenja i presli su na druge vidove komunikacije, a onda su dosli i drugi forumi.

BSN-a se mi stari clanovi secamo sa nekom bsnostalgijom 0104_cheesy

Подели на овим сајтовима

Форум је одличан,то нема приче.

Чуо сам да се појавио неки лик Карађорђе који је био узрочник да се форум угаси.Је ли то истина?

Подели на овим сајтовима

0110_hahaha e sad i ti 0510_music

ovaj ne secam se, on se pali o gasio nekoliko puta dok definitivno nije otisao u istoriju.

Cim te se ne secam dakle nisi nikakvu veliku stetu napravio 0205_whistling 0104_cheesy

A salim se ja malo, nisam imala ja stomaka da citam onu ogromnu temu o vladikama i ekumenizmu na 30 i kusur strana sa sve asistentom i ostalima. U vase bogoslovske papazjanije ne ulazim, kako mozete da iskomplikujete zivot i sebi i drugima to niko ne moze.

Jednom sam se zeznula i krenula da citam, bila neka tema o adamu i evi, na kraju sam se iskreno zapitala "pa dobro jer Bog zna sta je stvorio, musko, zensko, hermafrodita ili sta vec", toliko su ga zakomplikovali 0110_hahaha i zaista po njihovoj prici mislim da bi se i Bog zapitao sta je stvorio 0104_cheesy

Tako da i ako si mutio vodu, nije bilo toliko strasno 0311_womens

Davno bese, ali bejase dobro, mnogo dobro... (sad ide uzdah) :smiley:

Подели на овим сајтовима

Нееееееее,нисам богослов а и нисам толико стар да бих могао да причиним штету на БСН-у. 0311_womens

Свега ми је 20 љета  0104_cheesy а и нисам тај карађорђе  0205_whistling

Мада,мишљења сам да би ваљало обновити тај форум.Некако ради традиције  0510_music

Подели на овим сајтовима

hehe, pa dobro tu smo negde, nisam bas 8 decenija starija od tebe 0205_whistling

Kako ono ide, deteeeee mojeeeee ( sa sve onim natezucim akcentom) 0110_hahaha

Elem, jeste, bio je bas dobar, bio je sad vec nekako legendarni, zaista neverovatan. Koliko me secanja sluze bilo je tu i vladika koje su pratile forum, cini mi se da je vladika zagrebacko-ljubljanski i pisao, dobro i sad neke forume prate inkognito 0510_music

Ali dobro ne treba praviti idola od foruma pogotovo, gde god su dvoje ili troje skupljeni u ime Njegovo 0311_womens

Znas kako, nije da ne bih volela, volela bih ponekad da se i ja zakrpim i obnovim, da budem kao nekad, uhvati i mene ponekad nostalgija ne samo za forumom nego i u realnom zivotu, ali preovlada onaj neromantizam koji je prisutan kod mene. Ne moze se polomljen krcag zakrpiti, da moze, ali bsn su cinili ljudi koji su tada bili na njemu, oni su mu davali dusu, mozes ti sada sve postaviti, ali niko od nas vise nije kao tada, svi smo se promenili, na ovaj ili onaj nacin Bogu hvala mnogo ih je islo napred i sada nema osvrtanja, ne mozemo se resetovati, ne bi bilo dobro po nas...

Подели на овим сајтовима

• 1 year later...

Е драги моји,овде је све почело, први православни форум.  1000000001010

Има томе 7-8 година,не знам ни сам више,и занимљиво да нас је било са свих страна,новотарци,ревнитељи,зилоти...

Има ли овде међу вама неко ко је учествовао на Бсн-у ?

Постављена слика

Подели на овим сајтовима

Ја сам можда мало учествовао не сећам се... знам да сам послао једну скенирану икону да се постави уз акатист и само то ми је остало у сећању. ... Али прво мислим да је била дискусија на сербианкафеу Религија. Ту је било много расправе са адвентистима и још некима... и тада је све било некако другачије, ново... Сећам се кад је један прота из Немачке понудио свима који желе да бесплатно пошаље касету са појањем и ја се пријавим и добијем. И да, наравно, тада се ишло на даил ап.  1000000001010

Подели на овим сајтовима

Da ne bi bilo zabune, a zarad istine neću prećutati...

Sve je počelo na news grupi yu.forum.religija (to je moglo samo da se prati iz posebnih programa, recimo Agent, Outlook, itd.)

Zatim je došlo do serbian kafea, pa Svetosavlje (tada još nisu bili smarači), pa BSN...sve ostalo nakon toga...

Подели на овим сајтовима

Ја сам нагласио да је ово био први православни форум, а теме о религијама су наравно постојале и пре,на многим другим сајтовима,али онако узгред...

занимљиво ,кад се сад уђе на сајт,види се ово (мада стоји више од годину дана)

Постављена слика

УСКОРО!

Подели на овим сајтовима

Е драги моји,овде је све почело, први православни форум.  :)

Има томе 7-8 година,не знам ни сам више,и занимљиво да нас је било са свих страна,новотарци,ревнитељи,зилоти...

Постављена слика

Ја :)
Подели на овим сајтовима

Е драги моји,овде је све почело, први православни форум.  :)

Постављена слика

Ја :)

Који ти је био ник? Или превише питам...

Подели на овим сајтовима

• 2 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...