Jump to content

Препоручена порука

Sve to stoji ali država je sistem a odluke sistema ostaju u istoriji u pisanim dokumentima a ne narodna dela, narodna dela ostaju u pričama i pripovedanju Bogu hvala za nas obične ljude svakako to jeste najvaznije. Bog neka čuva Grčku i naš grčki narod.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 35
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ovo ne samo da nije najvaznije, nego je neizmerno daleko od vaznog uopste. Drzava nije taj mali aparatic na vrhu, nego ceo narod koji je cini. A narod je, kako i ti sam rece, jasno kazao svoje u prost

U nedostatku zvaničnijeg izvora, jedan privatni foto-album sa fb...   https://www.facebook.com/mile.stefanovic.33/media_set?set=a.825994047454016.1073741912.100001302860484&type=3   A ovo je o

U nedostatku zvaničnijeg izvora, jedan privatni foto-album sa fb...   https://www.facebook.com/mile.stefanovic.33/media_set?set=a.825994047454016.1073741912.100001302860484&type=3

Постоване слике

пре 16 минута, DemijanBG рече

Sve to stoji ali država je sistem a odluke sistema ostaju u istoriji u pisanim dokumentima a ne narodna dela

Ti k`o da nikad nisi ucio istoriju. Pa naravno da i to sto narod uradi itekako ostaje negde u pisanim dokumentima. Istorija nije zapisivanje politike, nego svega sto je vredno svedocenja i pamcenja. Svedocanstva sta su radili ne samo narodi, nego i pojedinci u narodima, ima neizbrojivo mnogo iz svih epoha, imace ih i iz ove. Da ne pricamo o tome da mi verujuci treba pre svega da se setimo sta o svemu veli Domacin, koji kroz sve epohe brizljivo pazi i cuva sve ono najbolje i najistinitije, i koji ce - bez ikakve sumnje - i iz ove epohe da ostavi upamceno sta je radio grcki narod, a sta vlast u vreme ovog rata, i ko je tu bio prav, a ko nije.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 часа, DemijanBG рече

Sve to stoji ali država je sistem a odluke sistema ostaju u istoriji u pisanim dokumentima a ne narodna dela, narodna dela ostaju u pričama i pripovedanju Bogu hvala za nas obične ljude svakako to jeste najvaznije. Bog neka čuva Grčku i naš grčki narod.

Оно као - званично Французи нам помогли у 1.Св.рату а незванично - неисправно или неодговарајуће оружје/муниција, плус после рата ваљда беше наплатили униформе.

Боље ово као Грци. Бесплатна братска помоћ и неучествовање војника у агресији, народ јасно рекао шта мисли.

• Свиђа ми се 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Samo u predanjima. Kako bilo za mene je to saznanje pre mesec dana bio ogroman šok na prvu moram priznati saznanje da je Grčka država podržala bombardovanje dakle bio je neki potpis pečat zvanične države predsednika ili premijera strašno. Ali, dela naroda, demonstracije u Atini pokazale su šta narod misli o odluci državnih vlasti, takodje Klarkova izjava "Grci nisu hteli da ubijaju Srbe" meni je dovoljna. Dodaću da sam gledao emisiju bugarske tv u kojoj čovek koji je čini mi se bio general umalo zaplakao kada je pričao o bombardovanju i rekao moćnu rečenicu Bugarska jeste ratovala često ali nikada u istoriji rekao je nismo ušli u jedan takav sramotan i nečastan pohod kao što je bilo protiv Srbije i da če ostati večna krivica i onda pomenuo bolnicu u Valjevu koja je bombardovana u kojoj su stradala deca ne znam lično za taj slučaj. Inače obozavam Bugarsku i Bugare nemam klasično srpsko mišljenje puno mržnje mi smo pre svega bratski narodi ima tu politike , velike sile, ima malo konkurencije ali smo braća pre svega.

Treba da udjemo u dijalog i sa Amerikom a da sada nešto zameram Grčkoj pa i Bugarskoj ne pada mi na pamet.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 3 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...