Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Danijela

Краснопис - слике и фонтови

Оцени ову тему

Recommended Posts

Драги моји,

претпостављам да знате да при храму Светог Александра Невског постоји Православна мисионарска школа. Основана је још 1985. а у оквиру ње је и Школа калиграфије коју од 2001. води професионални калиграф и дипломирани менаџер уметничке продукције Силвана Ручнов.

Јуче (04.03.) је у галерији Парохијског дома Храма Светог Саве отворена ретроспективна изложба полазника од 2001. до 2011. године.

Ако желите, радове можете погледати до 14.03., сваког дана од 12 до 20 часова. Видећете, радови нису оптерећени комерцијалном сврхом а љубав аутора према лепоти нашег писма и Еванђеља је готово опипљива :)

I ja volim ;)

Pohađala sam ovu školu 2 godine.

Пошто морам да чекам сутрашњи дан да назовем и питам шта ме интересује,ајде, ако ти није тешко, напиши коју реч о школи кад си већ ишла.

Колико траје, како је осмишљена, плаћа  ли се шта и колико  и сл ?

ne moras da cekas sutra da nazoves posto je to broj Silvane Rucnov koja vodi tu skolu.

radi se u malim grupama pa se zato vrlo brzo uci jer Silvana moze svakom da se posveti. pocinjes sa perom i kosim crtama (koje su mene izludjivale ;) ) pa posle sve zavisi od tvoje sklonosti, vestini, kreativnosti... neke moje prijateljice idu vec nekoliko godina na casove kod Silvane. neki se i posle zavrsetka opet vracaju jer kaligrafija iziskuje konstantno vezbanje.

placa se ali sad ne znam koliko je tacno, mislim da je oko hiljadu dinara mesecno.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...