Jump to content

Ведран

Члан
 • Број садржаја

  836
 • На ЖРУ од

 • Последња посета

О Ведран

 • Ранг
  Наш човек

Profile Information

 • Пол :
  Мушко
 • Локација :
  Земја
 • Интересовање :
  светоотечката мисла и сечија која е во нивниот дух...

Скорашњи посетиоци профила

14406 посетилаца

Појединачни статус

Погледај све објаве од Ведран

  1. Ведран

   Ведран

   историјата се повторува, па зар да чекаме повторно ова да се случи, што го напиша старец Исаија?

×
×
 • Креирај ново...