Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Добродошли у Књижевни клуб "Поуке"

Sign in to follow this  

На самоме почетку, као што и приличи, желим да вам пожелим добродошлицу у Књижевни клуб "Поуке". Заправо, желео бих да се овде осећате као домаћини, јер ово су ваши редови и ваше теме. Знам, да многи који читају, жељно ишчекују ваше радове, па би ми била част да поставите нешто што сте већ написали. Дакле, свима пријатно писање и читање на овим новим клубским темама.

Посебно бих хтео да се захвалим Сањи Т., Биљани 1234 и Стралету, који су се први одазвали овом књижевном окупљању, свих оних који воле лепу и писану реч. Писање је редак дар, и жеља ми је да га на овим страницама увећате и умножите на духовну корист и радост свих нас који пишемо, али и још више оних, још многобројнијих, који би врло радо да читају и упознају ваше радове.

Дакле, свима који буду, и убудуће, посећивали ове редове, желим пријатан боравак, активно учествовање, и што је још битније, пријатно читање наших малих, али ипак, личних књижевних радова! Дакле, добродошли међу форумска писанија.

Sign in to follow this  
  • Create New...