Добро дошли на Живе Речи Утехе

Желимо Вам пријатне тренутке на највећем црквеном сајту. Да бисте добили све функције сајта и учествовали у разговорима,
молимо Вас пријавите се или направите налог ако га још немате.  

Преузмите нашу Андроид апликацију

Преузмите нашу апликацију за iPhone

Дејан

Тетоваже

490 posts in this topic

*

Ако пишете богословске текстове, песме, бавите се занимљивим радом из поља црквеног живота и богословља, пошаљите нам на мејл urednik(@)pouke.org, те ако све то завређује пажњу радо ћемо објавити на насловној страници сајта Поуке.орг

*

1 hour ago, kordun рече

@Ayla

13aa677a13234810ba2b7fadb10f5b8e.png

ako kod nekog na celu vidimo ovakva dva uzemljenja, jel to znaci da je ta osoba cipovana!?

Monstrume :)))
Nje čip u pitanju već microdermal. Osobe koje su tvoji dobri prijatelji, moraju imati anchor, bar jedan, radi psihičkog balansa. Treba te trpiti, brate moj, ali ja sada nemam problema sa tim.

Da...imam još jedan, znači treći. Grmi! :kriminalac:

kordun likes this

пре 5 часа, kordun рече

@Ayla

13aa677a13234810ba2b7fadb10f5b8e.png

ako kod nekog na celu vidimo ovakva dva uzemljenja, jel to znaci da je ta osoba cipovana!?

Meni se sviđa kako si nacrtao i obojio ove strelice. Ne znam da li i drugi primećuju, taj talenat u nagoveštaju. Zašto se npr. ne bi okušao kao tattoo majstor (ili bar kao konsultant)?  :skidamkapu:Ne moraš ti ko Ayla, sigurno ima neka tehnika koja ti leži.

Elektriku izbegavaj.

Ayla likes this

пре 15 минута, Neša_ рече

Jel' mnogo bolelo, ko ti je to ugradio i gde je treći, ako smem da pitam? :945729:

Nije boljelo.
Kolega koji je radio kod mene kao gostujući majstor, inače jedan od najboljih u okruženju.
To se ne pita. :dedica:

Neša_ likes this

пре 30 минута, Neša_ рече

Meni se sviđa kako si nacrtao i obojio ove strelice. Ne znam da li i drugi primećuju, taj talenat u nagoveštaju. Zašto se npr. ne bi okušao kao tattoo majstor (ili bar kao konsultant)?  :skidamkapu:Ne moraš ti ko Ayla, sigurno ima neka tehnika koja ti leži.

Elektriku izbegavaj.

Vidi ti njega....:coolio:
Nešo, ovakva doza humora i ovakva vrsta komunikacije, ne krasi čovjeka za kakvog nam se predstavljaš. Odao si se Nešo, odao si se rode. Jesi trol, zaista :))) 

Goku likes this

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

• Recently Browsing   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу