Добро дошли на Живе Речи Утехе

Желимо Вам пријатне тренутке на највећем црквеном сајту. Да бисте добили све функције сајта и учествовали у разговорима,
молимо Вас пријавите се или направите налог ако га још немате.  

Преузмите нашу Андроид апликацију

Преузмите нашу апликацију за iPhone

Ако пишете ауторске текстове на богословске теме, песме, есеје, приче...

пошаљите нам на urednik(@)pouke.org и ми ћемо то објавити на насловној страници сајта

R2D2

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Ко ће бити председник Србије?   102 members have voted

1. 1. Ко ће бити председник Србије?

• Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)

Please sign in or register to vote in this poll.
2493 posts in this topic

Janković: Prvo što bih uradio kao predsednik - smenio Vučića

Tan2017-2-7_14159686_0.jpg

Ne treba mi šajkača da bih bio Srbin, niti Bler da bih bio Evropljanin, rekao je za Blic budući kandidat za predsednika Srbije Saša Janković i dodao da "biti Srbin i Evroljanin nije dovoljno za imati državu". Ako pobedi na izborima kaže da će mu prvi potez biti smena Aleksandra Vučića sa mesta koordinatora svih službi bezbednosti.

http://rs.n1info.com/a228377/Vesti/Vesti/Jankovic-o-Vucicu-i-izborima.html

Што се тиче Дверјанаца, ту је са њима и "Грешни Милоје", један од главних финансијера секте Артемијеваца. Волео бих да ми Дверјанци кажу какве везе имају са Милојем и уједно са Артемијевцима. Мени је то битно ако желе мој глас.

gresni miloje.JPG

Јанко likes this

Највише бих волео да буде Јанковић. Нажалост, такви људи засада немају никакве шансе у оваквој земљи. Тако да ћу да гласам за 'неког другог' :)  

Rekao bih da će drug Aca biti predsednik, jer će mi opet ceo grad izlepiti sa njegovim slikama i po ceo dan će se vrteti njegov promo na televiziji. Prošle godine na televiziji je bilo, koliko se sećam, 5 uzastopnih promocija SNS-a i jedna opoziciona od 2, 3 sekunde. 

пре 33 минута, GeniusAtWork рече

Највише бих волео да буде Јанковић. Нажалост, такви људи засада немају никакве шансе у оваквој земљи. Тако да ћу да гласам за 'неког другог' :)  

Zasto mislis da Jankovic nema sanse? Naravno da ima i da nije g. Jeremica Trojanskog sigurno bi pobedio. Ovako ce biti tesno ali daleko od toga da "nema sanse".

Blaža Željko likes this

пре 6 минута, florenntina рече

Zasto mislis da Jankovic nema sanse? Naravno da ima i da nije g. Jeremica Trojanskog sigurno bi pobedio. Ovako ce biti tesno ali daleko od toga da "nema sanse".

Из простог разлога што далеко највећи део људи искључиво прати и информише се из државних медија и оних под контролом власти, који Јанковића редовно блате већ годинама. Плус што нема "харизму" великог вође која је неопходна да би у Србији постигао иоле нешто у политици.

пре 42 минута, GeniusAtWork рече

Из простог разлога што далеко највећи део људи искључиво прати и информише се из државних медија и оних под контролом власти, који Јанковића редовно блате већ годинама. Плус што нема "харизму" великог вође која је неопходна да би у Србији постигао иоле нешто у политици.

Glasaj za njega jer je najbolji, ovo ćemo da ostavimo 'analitičarima'... ;)

florenntina and ВИЛМА like this

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу