Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber

ПРИДРУЖИТЕ СЕ НАШОЈ VIBER ГРУПИ, КЛИКНИТЕ НА ЛИНК

Оцени ову тему

Recommended Posts

1 hour ago, Zoran Đurović рече

Убо сам вас (ако сме да се искористи та реч на Поукама, да не кршим правила). То је дух, нема везе што ћете да идете дрско у цркву непокривене главе. 

Згади ми се на глупачко тумачење и туђих речи, а не само мојих. Не треба да ми пишеш приватно, јер је грех био јаван. Неће вам пасти круна са главе ако кажете: Извини, аво, претерале смо, погрешиле смо. То би било хришћански. Покажите да сте рок, а не само да причате тралалајке. Људски је грешити, а демонски претрајавати у томе, инсистирати. Вама је симпа када карам артемите и сличне, и још аплаудирате и као чудите се како се они не кају (неки се покају, па ми пишу приватно, изађу из те секте)? Не тражите оправдања, не скривајте се иза прста! Као, фотка не може, цртеж може! Зашто се не чувате квасца фарисејског? Наљутиле сте и ожалостиле аву. Још ме направисте педофилом, јер Џ. којој ни пол не знам (ваљда је женско), ни име, нити је икад у животу видех да се нешто мувам са веселом Џ... А дадох вам, шале ради, фотку оне јапанке-кинескиње, шта ли је. Нисам чак ни знао како се зове та глумица, па сам је прогугловао преко килбил.

Ја се држим по страни од људи коцкастог духа, лишених смисла за хумор. Најискреније, ово ми је био жесток шамар. Хајде, да сам отишао у Љуљке, у катакомбе артемитске, тамо ми ни панцир не би помогао, а овде да видим овакав биготизам, то ни у сну нисам могао очекивати...

Вели Исус: Одсеци орган који те саблажњава... Што не одсекосте клиторисе и брадавице? Узесте и одсекосте авину фотку, јер вас брадавица саблазни... Када већ укључујете мозак за оно што Ис вели, зашто га искључујете у другом случају? Јер, то вам је исто: рекао ја или Исус или Амфилохије или Василије Велики, све је то исто ако се каже исправна ствар. Али, малог фарисеја који чучи, ипак треба испоштовати... То сте урадиле и није вам жао. Хришћанство је велико у покајању, не у исправности.

У једној речи: немам речи...    

Što ti je? :mazenje:

пре 8 часа, Ayla рече

Kad nisi vidio, onda ne drži leđa.
Obnažene grudi, možda, to nisi primijetio?
...pa i to se može oprostiti da nije bilo ispraćeno tekstom koji ne priliči, i da nije postavio ko je postavio, a nakon toga, umjesto da se uz izvinjenje povuče, napada jer ne odobravam.
Ali da ne kvarimo temu dalje. Ovdje stajem.

У разумевању нечег има доста личног,тако да ће неки текст различити људи различито разумети.

Нешто је ствар доброг смисла за хумор,нешто је фин,ироничан одговор ревнитељству тамо где му место није,или бар  не у толикој мери,а понекад је нешто и претеривање.У мору постова не могу сви биди увек на највишем нивоу.

Понекад се стиче утисак да у оправданој критици оних који се грозе сваке алузије на еротичност,сексуалност,и то истичу као хришћански поглед на живот,било да је та критика јасна,директна или увијена у хумор,јави се један приступ који је претеран у смислу да се у свакој теми наметне као неки тест за улазак у било коју тему,као пријемни,као тест опште културе,нека сексуална конотација.За људе који имају нормалан приступ свему,мислим да претеривање било које врсте некад постане дегутантно.

пре 6 часа, Живана рече

Ej muzika senzulna! Znaci spotovi umetnicki nema greske, sve fino, zdrava senzualnost bez ikakvih perverzija, nista plitko nisko, fino nezno. Dijana mi obrise temu kaze sablaznjava se muski deo foruma, reko ok.

Toliko o umetnickim prikazima na ovom sajtu nazalost.

Sve je to jedna zbrka trenutne inspiracije pojedinca bez jasnog i jedinstvenog cilja.

Музика сензуална, а видео више него сензуалан. Ово је вјерски сајт, едукативног карактера, ово није твој приватни блог ни фб налог. Тамо, пошто је то твоје приватно парче интернет неба можеш на исказујеш своје умјетничке преференце, а на неком јавном добру, што су Поуке, не можеш, ако одговорни нађу да није прилично. ЈОш је то јавно добро нешто што промовише хришћанску етику и естетику. Неће баш бити да ти као иконописац не разумијеш шта то подразумијева. 

Овдје се пречесто заборавља да је ово црквени мисионарски сајт, није сајт забавног типа, ни форум забавног типа. Дајте људи мало укључите мозак а искључите сујету. Понешто није ни за тв што многи носите у својим фантазијама и 'умјетничким укусима', па бисте овде да качите. Имате своје фб налоге за такве ствари. Овде треба да буде садржај такав да могу дјеца, свештеници, монаси, клир уопште, и сви вјерници жедни духовне хране да дођу без лошег неваспитног примјера и саблазни.

Не односи се ово само на тебе, већ и на Роналда и остале којима смо се на тај начин 'замјерили'

пре 3 минута, Muramasa рече

Umesto da se ugledate na blaženu Makrinu koja ni pred rođenom majkom nije htela da se razgoliti.

Твоја ревност у читању житија светаца и писања светих отаца је за сваку похвалу.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах