Добро дошли на Живе Речи Утехе

Желимо Вам пријатне тренутке на највећем црквеном сајту. Да бисте добили све функције сајта и учествовали у разговорима,
молимо Вас пријавите се или направите налог ако га још немате.  

Преузмите нашу Андроид апликацију

Преузмите нашу апликацију за iPhone

Ако пишете ауторске текстове на богословске теме, песме, есеје, приче...

пошаљите нам на urednik(@)pouke.org и ми ћемо то објавити на насловној страници сајта

537 posts in this topic
пре 9 минута, Paradoksologija рече

fotografije obnaženih ljudskih tela uklanjamo, dok su umetnički prikazi prihvatljivi.

Не стоји. Да ти окачим неке уметничке приказе, и то од великих имена? - Зато инсистирам да уклониш ону Млекопитатељницу. 

пре 9 минута, Paradoksologija рече

Pravila su nam takva kakva su: fotografije obnaženih ljudskih tela uklanjamo, dok su umetnički prikazi prihvatljivi. Samoj sam sebi uklonila post sa fotografijom ženske noge u miniću (i porukom koja je bila tu bitna, ali nema veze) jer mi je ukazano na pravila, ali nisam htela da uklonim karikaturu na kojoj su bile obnažene dojke koju sam postovala.

U svakom slučaju, domaćica teme has spoken.

Idemo dalje.

To je ok , nego što će mo sa Avinom čašću . Ljudi mogu svašta da pomisle , čuj da mu rikne skvo ..:))

пре 8 минута, Zoran Đurović рече

Не стоји. Да ти окачим неке уметничке приказе, и то од великих имена? - Зато инсистирам да уклониш ону Млекопитатељницу. 

mogu ja? mogu ja? :))) 

evo samo ime : egon schiele. 

i jos nesto u to ime. prosle god ja otvorim temu nesto tipa senzualna muzika. Ej muzika senzulna! Znaci spotovi umetnicki nema greske, sve fino, zdrava senzualnost bez ikakvih perverzija, nista plitko nisko, fino nezno. Dijana mi obrise temu kaze sablaznjava se muski deo foruma, reko ok.

Toliko o umetnickim prikazima na ovom sajtu nazalost.

Sve je to jedna zbrka trenutne inspiracije pojedinca bez jasnog i jedinstvenog cilja.

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Takva su pravila. Možda nisu savršena. Ne želim da uklanjam mnoge stvari koje moram da uklanjam, a da uklonim Mlekopitatelnicu, hvala Bogu, po pravilima ne moram. Sama sam postavila karikaturu na kojoj su dojke daleko obnaženije i nisam je sebi uklonila.

Možemo nastaviti sa lepom temom.

Џуманџи likes this

Ма, оправдања су трула. Све што им Ава саветује је да се мало сконцентришу, покају за грех, и извине. Али је лепо слушати када Ава кара артемите и чудити се како они на тако јасне поуке неће да се освесте, а када им се Ава истим речима обрати, онда то није добро... Јер овде имам незаблудиве, људе који се држе правила форума и сл.   

PredragVId likes this

пре 3 минута, Paradoksologija рече

Takva su pravila. Možda nisu savršena. Ne želim da uklanjam mnoge stvari koje moram da uklanjam, a da uklonim Mlekopitatelnicu, hvala Bogu, po pravilima ne moram. Sama sam postavila karikaturu na kojoj su dojke daleko obnaženije i nisam je sebi uklonila.

Možemo nastaviti sa lepom temom.

Добро, ево Микеланђела коме је церемонијал мајстор, кардинал јео душу и саблажњавао се око његове уметности. Сконцентришите се шта му змија гризе... И запитајте се: Да ли је Ава из Микеланђелове позиције или обрнуто? А са које сте ви? Мислим да вас је овај мајстор овековечио. 

michelangelo-minosse.jpg 

PredragVId and Paradoksologija like this

пре 14 минута, Zoran Đurović рече

Добро, ево Микеланђела коме је церемонијал мајстор, кардинал јео душу и саблажњавао се око његове уметности. Сконцентришите се шта му змија гризе... И запитајте се: Да ли је Ава из Микеланђелове позиције или обрнуто? А са које сте ви? Мислим да вас је овај мајстор овековечио. 

michelangelo-minosse.jpg 

Dobro je, nastavili smo sa temom. Ovo je: kako Ava vidi Paradoksologiju dušejeditelnu. :)))

PredragVId likes this

пре 1 минут, Paradoksologija рече

Dobro je, nastavili smo sa temom. Ovo je: kako Ava vidi Paradoksologiju dušejeditelnu. :)))

Не брини се, после ћу окачити друге, све док не уклониш Млекопитатељницу. Морам да се одморим, дошла ми жена са посла... гледамо неку серију... - а она црвена у лицу, нема назнака да ће да умре...

пре 47 минута, Живана рече

mogu ja? mogu ja? :))) 

evo samo ime : egon schiele. 

i jos nesto u to ime. prosle god ja otvorim temu nesto tipa senzualna muzika. Ej muzika senzulna! Znaci spotovi umetnicki nema greske, sve fino, zdrava senzualnost bez ikakvih perverzija, nista plitko nisko, fino nezno. Dijana mi obrise temu kaze sablaznjava se muski deo foruma, reko ok.

Toliko o umetnickim prikazima na ovom sajtu nazalost.

Sve je to jedna zbrka trenutne inspiracije pojedinca bez jasnog i jedinstvenog cilja.

Di je ta tema?

O kakvoj zdravoj senzualnosti je reč kad ovaj svet u zlu leži?:smeh1:

Jedina zdrava senzulanost je ona supružnička,intimna i to isključivo u bračnoj posetlji,sve ostalo je šejtanougodno bludničenje.:)))

PredragVId likes this

1 hour ago, Џуманџи рече

Ако ја не могу да постављам слике чак ни мушкараца обнажених до појаса,

Ako je ovo pravilo kojeg se treba držati ko pijan plota onda niko ne bi smeo da postavi sliku raspetog Hrista na Krstu jer koliko se dosećam on bejaše go do pojasa.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

• Recently Browsing   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу