Добро дошли на Живе Речи Утехе

Желимо Вам пријатне тренутке на највећем црквеном сајту. Да бисте добили све функције сајта и учествовали у разговорима,
молимо Вас пријавите се или направите налог ако га још немате.  

Преузмите нашу Андроид апликацију

Преузмите нашу апликацију за iPhone

Ако пишете ауторске текстове на богословске теме, песме, есеје, приче...

пошаљите нам на urednik(@)pouke.org и ми ћемо то објавити на насловној страници сајта

Juanito

Naši trolovi :)

687 posts in this topic
пре 4 часа, Lady Godiva рече

Наравно да ниси... :bighug:

Није Парадоксологија мислила ништа лоше, осим овог:

Изашле су ми три боре кад сам прочитала. :D

Ne znam koliko godina imaš, ali ja od punoletstva sebe zovem ženom. Nema mi ništa uvredljivo u izrazu za odraslu osobu ženskog pola. 'Devojka' mi uvek zvučalo malo neozbiljno. Žena - kako to gordo zvuči :D 

пре 3 часа, Neša_ рече

A ti sigurno nisi kompetentna da izvlačiš zaključke o meni. :0201wink:

Nikakav zaključak nisam izvukla. Ništa o tebi ne mogu stvarno da znam. Parafrazirala sam delove tvojih poruka.

пре 30 минута, Paradoksologija рече

Ne znam koliko godina imaš, ali ja od punoletstva sebe zovem ženom. Nema mi ništa uvredljivo u izrazu za odraslu osobu ženskog pola. 'Devojka' mi uvek zvučalo malo neozbiljno. Žena - kako to gordo zvuči :D 

Е, то је то. Девојка је неозбиљно, незрело и неодговорно. Жена већ има неку тежину. Дође ми да се исправим и уозбиљим. :D

Paradoksologija likes this

1 hour ago, Paradoksologija рече

Nikakav zaključak nisam izvukla. Ništa o tebi ne mogu stvarno da znam. Parafrazirala sam delove tvojih poruka.

Znam. Šalio sam se. Nadam se da ne zameraš.

пре 1 сат, Lady Godiva рече

Е, то је то. Девојка је неозбиљно, незрело и неодговорно. Жена већ има неку тежину. Дође ми да се исправим и уозбиљим. :D

Ne mora da bude neozbiljna. Devojka može da bude i suprugicasta.

To znači da je istovremeno mlada i zrela kao žena.

пре 11 минута, Muramasa рече

Ne mora da bude neozbiljna. Devojka može da bude i suprugicasta.

To znači da je istovremeno mlada i zrela kao žena.

Jeste može i nemora, a žena je nekako uvek suprugičasta (bar meni tako zvuči).

Devojka može da bira da bude nezrela, detinjasta, ishitrena, naivna, blesava, slobodna...

Samo je stvar navike. One koje imaju do recimo četrdeset godina ne zovem ženama, nekako mi je čudno. Pa kada meni kažu "ženo" osetim da moram da se uozbiljim i odrastem. :D

Не знам зашто, али мислим да се Василије убер зеза на 2 налога. Знам да није дозвољено, и знам да он зна, али то га ложи - да га (не) провале... Шта му могу оим да га банују, а то је давно рекао да хоће а ми баш нећемо - па је нашао начин. Да нас још једном истролује, и то на теми о троловима где и сам учествује! А шатро озбиљно са Нешом полемише...

Васо?

Ne razumem ta vaša nagađanja, kao da sam napisao nešto što niko nije znao, a kada krene razgovor na istu temu, skoro svi svojim iskazima potvrđuju ono što sam naveo.

пре 2 минута, Muramasa рече

Počeo mi je ispitni rok, imam još labova i dužnosti na poslu, tako da nemam kad da pripremam logistiku za dupli nalog, ali imam neke ideje. :)))

То са дуплим налогом ми је мало дискутабилно. Значи, муж и жена не смеју да користе исту IP адресу. Рецимо да наговорим брата да направи свој налог, неко би од нас добио бан, или обојица.  

Али то онда значи да укућани не могу истовремено да користе исти форум? Како да докажеш чији је налог? Неко ће да каже, еј, то ми је налог од жене, или од сестре, или брата, или не знам кога. 

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

• Recently Browsing   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу